Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi din Apr 2003 (15)


Veve

Recommended Posts

am scris un mesaj, dar mi l-a sters sara, nu mai am timp sa scriu din nou... noi avem sarbatori indoliate, ieri am ingropat-o pe bunica, care n-a mai putut face craciunul cu noi... nu stiu daca am timp de bradut, sunt in pom cu toate pregatirile de sarbatori si an nou, o sa incercam sa vedem, poate totusi iese ceva. SAnatate puiutilor bolnavi. ma duc, sara s-a catarat ... Sarbatori cu bine si multa fericire si sanatate! sara daniela si mami www.sara.haihui.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mihuletu ....imi pare tare rau... De la noi, vesti pe scurt: ieri am fost la doctor pentru ca toata familia noatra tuseste serios de 5 zile, timp in care ne-am chinuit si cu nasuri infundate. In plus, Diana a facut ieri la prinz si o usoara febra (37 cu 5). Se pare ca e doar o viroza (tratament: lichide multe), dar Dianei i-a dat si un antibiotic pentru ca ea are in plus o "usoara infectie la ureche". Va uram tuturor multa sanatate si un Craciun linistit si fericit. Laura _________________________________________________ "We build too many walls and not enough bridges." Sir Isaac Newton
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamamariana ce mai face Emi??? Dragelor sunt obosita moarta! Am gatit la 4 maini,DA adica eu 5 tipuri de aperitive si 2 prajituri,iar mama 6 aperitive si 2 prajituri.Am facut in cantitati mai mari si le-am impartit pe din doua.Am impachetat cadourile,am sortat globurile(caci anul acesta bradul va fi numai rosu cu argintiu),iar la noapte dupa ce culc copiii,pe la 23.30 ma apuc de brad. Maine voi fi in Cismigiu,iar seara la patinoarul de la Unirea(se va da doar sotzul)intre 19-21 si vom vedea artificiile care se vor trage in Piata Universitati. Va pupam. CRACIUN FERICIT!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Emi e la fel. Nimic nou... deci activa, vioaie, mananca de ma sperie si a fost f. fericita aseara de mosh. S-a jucat cu toate jucariile primite, dar mai ales cu plastilina. Fetelor si copilasilor frumosi va urez un Craciun fericit, sanatate si multe cadouri sa va aduca moshul. Mamamariana [pegeam]Sarbatori fericite![pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata de Craciun!!! Am facut ochi,am dat iama in cadouri,acum beau cafeluta in timp ce restul familiei papa cu tati,apoi fac geanta si tzup in parc. Am intrat doar sa vad ce face Emi(se pare ca e bine,eu zic sa nu-i mai dai antibiotic!)si draga TUCHI a venit Craciunul,ce s-a vazut la ecografie?????? Va pupam si va dorim DISTRACTIE PLACUTA ! in mica vacanta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Craciun fericit!!!! Avenit Mosu' si la noi.Stiti ce am primit?...O masinuta telegidata si o pernuta cu Winnie[:D][:D][:D] si...multe dulciuri.Am zis ca astazi Ioana poate manca cata cioco vrea ea...doar e Craciunul!Imi pare rau ca nu e zapada dar cine stie... Puiutii vostri ce au primit de la Mosu'? Draga Mihuletule[V]..cuvintele sunt de prisos.Imi pare rau.Sara iti va da putere.Condoleante.[pup] Raluca si Ioana (09.04.2003),sufletelul meu drag
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...