Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi din Apr 2003 (15)


Veve

Recommended Posts

In sfarsit am reusit sa mai intru si eu pt. cateva minute...Vlad a avut temperatura f mare, 39.8 si va dati seama cat de ingrijorati am fost,mai ales ca nu avea nici un alt simptom. Am descoperit ca a luat un stafilococ de la un alt copil...de la locul de joaca din Mall,singurul unde a avut contact cu persoane straine...acum suntem in tratament. Cary - te rog sa mai ma tii si pe mine la curent,eu nu am reusit sa rezolv nici acum cu banii de la impozit. Cei de la firma imi spun ca e imposibil sa mai refaca fisa si sa separe venitul de la Casa de Pensii...nu stiu ce sa mai ma fac. Pupici Andreea si Vlad [url="http://community.webshots.com/user/vladstefan2"]Iubirea mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns
felicitari Tuchi pentru fetita, o sa ai ajutor in casa la trebile gospodaresti. pe noi ne-a ajutat sara la curatenia generala: a sters mobila, a spalat pe jos, ce mai, tot ce a vazut ca faceam noi voia si ea sa faca. si-a declamat independenta acum, nu mai vrea sa manance decat ea (si mananca destul de binisor singurica, cu lingurita, nu prea mai varsa pe jos sau pe ea) si vrea sa doarma in canapea. alaltaieri noaptea a sarit din patutul ei, noroc ca era socru-meu in camera si i-a aterizat pe picioare, ca altfel lua o tranta urata de tot. necazul e ca era intuneric, n-a vazut socru-meu cum a sarit, oricum ne gandim serios sa-i luam un pat obisnuit sa o culcam. tot spune "sa'a ma'e", adica ea e mare, de ce o tratam ca pe un copil? si da, cary, si sara a cazut de pe pat in timp ce sarea, a aterizat pe plin din burta, s-a speriat si a plans, dar asta n-a impiedicat-o sa se urce din nou pe pat la topait. pico... ai reusit sa-ti faci timp, ce surpriza placuta. Bendis, Casnicie fericita in continuare, cu ocazia aniversarii voastre, si sa reusiti de acum inainte sa aniversati impreuna sarbatoarea. copilasii vostri se joaca cu jucarii? sara nu se joaca decat cu carti si posetele noastre. nu se uita la desene animate mai mult de cateva minute, dar din fericire a inceput sa se mai joace si singurica. sara daniela si mami www.sara.haihui.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani cu sanatate si toate cele dorite! din pacate eu am primit azi o veste cutremuratoare, unei cunostinte apropiate i-a murit baietelul in varsta de 2,5 luni, a fost un copil dorit si mult asteptat....dar nu a fost sa fie al lor decat pt. putin timp. Noi am petrecut revelionul fara daria dar abia asteptam sa ajung acasa s-o vad, bunica mi-a spus ca nu a avut nici o treaba, s-a simtit bine a dansat si a batut din palme, ca niciodata a adormit pe canapea in sufragerie fara lucrushoarele ei de noapte. Va doresc toate cele bune si sanatate bolnaviorilor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani!!!Un An Nou plin de impliniri si cu bbei sanatosi(Tuchi,Acvi)...sper ca nu am incurcat[:D] .Imediat facem 2 ani.Ce rpd trece timpul. Draga Mihuletule va citesc mereu dar sunt mai lenesa cu scrisul ce sa-i faci[mariaj].M-am apucat si de un master..pt ca m-a mancat undeva[mariaj]si mai libera sunt dupa ora 21-21.30 cand se culca Ioana..... De la un timp mananca foarte,foarte prost.E adevarat ca ii ies caninii dar totusi....ciocolata ii aluneca foarte repede pe gat.O sa o bag pe un sirop cu vitamine si sper sa-i revina pofta de mancare. La capitolul vorbit stan f.bine.Ioana a inceput sa reproduca binisor f . multe cuvinte si intelege tooooot!!! o iubesc ca o nebuna, e viata,e sufletul meu!!!si ma simt,dintr-o data,foarte vulnerabila. Va pup si sper sa nu par prea ciudata![8D] Raluca si Ioana (09.04.2003),sufletelul meu drag
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamamariana sa-ti traiasca printesa mare,sa fie sanatoasa,sa aiba noroc si sa va aduca numai bucurii. LA MULTI ANI ! IOANA. LA MULTI ANI ! tuturor copilasilor din grupa noastra cu numele de sfant Ion,Ioana. Va dorim o petrecere pe cinste! Pupici tuturor si W-E placut!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi suntem mai bine,i-a revenit cheful de joaca...cam prea tare chiar!!! Are un Micky cu chitara care canta si in acelasi timp canta si el la chitara lui,desigur o alta melodie.... va dati cred seama cum am eu capu'... Felicitari pt. fetita Tuchi !!! sper sa primesc si eu la anu' pe vremea asta... La multi ani Ioana ! Am mai primit si eu cateva cadouri...ca-s si Oana !!! Asa ca punem iar de o mica petrecere... Multi pupici[;)] Andreea si Vlad [url="http://community.webshots.com/user/vladstefan2"]Iubirea mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...