Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi din Apr 2003 (15)


Veve

Recommended Posts

Diana, ziua abia a inceput,stai linistita ca acum vine perioada CUMINTIRII!!!!glumesc, asa e cu baietii!!si pe al meu il apuca cand ti-e lumea mai draga.Solutii nu prea am,decat sa-ti spun sa mai tai din RASFATZ(asa imi spune sotzul!). Cat despre VOT si eu sunt suparata,dar mai avem o sansa de TREZIRE pe 12 decembrie,deci eu inca mai sper!!! Cine vine la intalnirea din 5 decembrie(eu inca nu promit nimic,daca e sa vin,poate doar cu Rebecca,ca Axel nu suporta multa lume,aglomeratie si incepe scandalul)???? Numai bine tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Din pacate nici una... a fost si azi si dupa ce a stat la coada si in sfarsit i-a venit randul ... ii spune ca eu nu am fisa fiscala la ei, luand banii de la firma, doar cei care au apucat si au ridicat banii de la Casa de Pensii, deci s-ar putea sa ai pt. luna cand i-ai incasat de acolo. Urmeaza maine sa dau un telefon la Adm. Financiara cu fisa de la firma in mana si sa vedem ce imi spun ... Andreea si Vlad [url="http://community.webshots.com/user/vladstefan2"]Iubirea mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumim frumos. Va dorim si noi de ziua sfintilor ANDREI si ANDREEA,multa sanatate,fericire si numai clipe minunate alaturi de cei dragi,LA MULTI ANI! Draga Andreea pe mine m-au sesizat acum 4 luni cei de la Adm.Fin.(dupa ce firma a depus FF1)ca mai am un venit(mie imi scapase indem.de matern.care am ridicat-o DOAR pe o luna de la Casa de Pensii)si m-am duc sa-mi i-au acea fisa,pe care am depus-o la Adm. VEZI ca s-a dat un raspuns COMPETENT la "Probleme legislative"!!!!cu privire la IMPOZITAREA indemnizatiei(suplimentare). Va pupam.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani Andrei si Andreea![flo][flo][flo], o viata plina de noroc si impliniri. MI-am racit fata... adica am racit amandoua, in plina iarna am papat inghetata ca ne place si acum suportam consecintele. Sarei ii curge nasucul si e ragusita. I-am dat deocamdata vitamina C si dupa-amiaza merge la doctor. Febra n-a facut inca, de tusit a tusit de trei ori, insa n-are pofta de mancare. Ce sa-i mai facem? Mamamariana, noi ii dam in continuare fluor-vigantoletten, cate o pastiluta pe zi si nu o sa intrerupem tratamentul foarte curand. Sara sare in picioare, dar noi i-am aratat cum e cu saritul de cand era frageda si abia invata sa mearga, si i-am mai aratat si beneficiile sariturii in pat, lucru pe care domnisoara l-a prins foarte repede si acum sare in pat, in fotoliu, pe perna, unde prinde un locsor moale, plus pe covor cand danseaza.O sa reuseasca si Emi curand, ascunde paturile din calea ei:). si a noastra e zbuciumata rau, acum vrea toata ziua sa se spele pe dinti, asa ca ne trage toata ziua de mana la baie si spune "dinti" si face gestul de a se spala pe dinti. din fericire nu arunca lucrusoarele pe unde-i vine. bendis, si sara a devenit zgarcita cu pupatul. isi pupa jucariile si puca toata ziua, dar pe noi nu prea, are doar momente de efuziune, in rest... ne rugam de ea sa ne dea pupici. cu educarea, greu si la noi, ca e incapatanata rau. pare insa mai intelegatoare si nitel mai maleabila, o fi din cauza ca e fetita? sara daniela si mami www.sara.haihui.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc tuturor celor care s-au gandit si la mine si ma bucur sa va stiu aproape... La noi petrecerea va fi duminica,cand ma serbez impreuna cu sotul a carui zi de nume va fi de Mos Nicolae... Dar poate va fi si diseara vreo surpriza... Pupici Andreea si Vlad [url="http://community.webshots.com/user/vladstefan2"]Iubirea mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu deja am rezolvat...conform dorintei lui am fost impreuna si i-am luat un ceas si o pereche de blugi drept cadou. Pt. mine...astept cu sufletul la gura sa ajunga acasa... Pt. Vlad ne-am hotarat sa pastram traditia , asa ca de Mos Nicolae va primi multe dulciuri si fructe. Dulciurile sunt cam tot ce au cei de la Kinder,sigur ca ouale cu surpriza sunt pe locul I. Si avem si f. multi prieteni care nu au nici unul copii, asa ca Vlad va profita si va fi rasfatatul tuturor... Andreea si Vlad [url="http://community.webshots.com/user/vladstefan2"]Iubirea mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...