Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sus in Scandinavia (20)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Adela99 spuneti-mi si mie unde gresesc de nu mai imi reuseste miscarea cu uite aici [URL=“http://www.ipps.se/images/martin3.jpg”]Aici[URL]
seara buna fetele, mai, mai ce de declaratii de amor pe aici [gica]. [:D] Adela, hai sa te ajut io, ca si asa cu vânatu' greselilor astea asta ma ocup toata ziua. La sfarsit trebuie sa pui "[/url ]" si nu "[url]". asta e tot, vezi ca nu greseai mare lucru?! [:)]. Caraghiosi mai sunt aia cu betele lor, chiar i-o ajuta la silueta sau e doar de fandoseala?! am zis io bine ca n-au simtu' ridicolului, da sa stii ca am vazut azi niste pensionari d'astia cu bete prin Bois de Vincennes deci a ajuns moda si pe aici doar ca nu fusesem io atenta. [pup] la scandinavi [url="http://photobucket.com/albums/v494/xcoco/"]imagini[/url] Ne prenez pas la vie au sérieux ; de toute façon, vous n'en sortirez pas vivant
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns
'v-am prins vrajitoarelor' [:D] (de unde vine expresia asta ca mi-am amintit acuma de ea dar nu mai stiu de unde am luat-o!? O fi fost vreo reclama prin Ro in timpuri imemoriale...) Adela, te vazui io bântuind pe la jocuri [:)] Rayu, lasa ca daca nu mai rezist pana cand vii o sa il trimit pe Olivier la rendez-vous ... Mai stau putin pana termin de citit presa de mâine si dupa aia ma duc la culcare ca numai io am fost de serviciu la stins lumina in ultima vreme [:)] [pup] la toti nordicii [url="http://photobucket.com/albums/v494/xcoco/"]imagini[/url] Ne prenez pas la vie au sérieux ; de toute façon, vous n'en sortirez pas vivant
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!!! [:D] Da' chiar asa sa dau trezirea narancea, sa puoaatee??? Sau inca nu te-ai dezmeticit de-aseara??? [alcool][alcool][soc] Rayu vaz ca e pe calea cea buna, daca tot a terminat cartea aia...a propos, Alba, vezi c-o gasesti pe net, in romaneste [;)] Irimell si pe mine m-a umflat risul cind i-am vazut prima oara pentru ca aveam senzatia ca le lipseste ceva din dotare!!! Da' e treaba serioasa...cit despre partea cu silueta, doruletz, io zic ccc ca n-are nici o legatura (o vazusi pe blonda din exemplul Adelucii!!). Adela, vezi ca e simplu de tot sa denumesti un link. Cind trimiti mesaj, ai in partea de sus, la Format, optiunea "Introdu hiperlink". Cind apesi pe ala iti apar parantezele patrate de url.... Singurul lucru pe care il ai tu de facut este ca in prima paranteza, dupa url sa pui semnul =, si intre ghilimele adresa la care ne poftesti, iar apoi intre paranteze pui denumirea pe care vrei sa o dai tu linkului??? E simplu!!![;)] louisea, si mie mi-a trecut prin cap sa folosesc formele alea, numai ca stiam ca danezii le utilizeaza pentru a face din ele un fel de adjectiv, ca in constructia asta: "en syngende hund" = ciine cintator sau cu at blive, cind vrei sa continui o actiune.....deci tu zici ca merge pentru gerunziu!!! narancea, tu ce spui, ca vorbesti daneza si in somn!!!
Pina am postat a aparut si narancea [afro]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lilanda particiupiul lung asa cum numesc ei, gerunziul, poate fi si verb si adjektiv ca funtii, pe langa altele: - verb: Hunden kom springede hen til mig. De blev stående ved stoppestedet i 10 minutter. - adjektiv: Du skal bruge kogende vand. Den er et voksende problem for EU-land. [pup] ------------------------ [url="http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/louisea23/album?.dir=/f341"]poze cu Bandit[pis][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...