Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sus in Scandinavia (20)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns
ia uite nene doua mitze au dat foc la casa hahahaha To katte satte ild på lejlighed På utrolig vis lykkedes det søndag formiddag to legesyge katte alene hjemme at sætte ild på en lejlighed i Nordborg på Als. De to katte havde leget på køkkenbordet, hvor de havde revet et stykke stof ned på komfuret. Derpå er den ene kat faldet ned fra komfuret og har i faldet fået tændt for kogepladen, konstaterer politiet i Sønderborg. Gerningsdyrene tog klogeligt nok flugten, da flammerne fik fat. Naboer opdagede branden og slog alarm.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lilutzo,culmea e ca nici macar nu am citit cartea,dar ma "freaca2 rau de tot sa rezolv misteru[hot] naranceo,nu vezi?Frec o menta...in lipsa de podele,ca nu ma prinde rolu de Cenusareasa[:D] Adeloo,ca-i cu linku ala?au cartea?Cca nu am gasit-o! Elena [hippi] si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/rayuela12000/my_photos"]pisicutza Amelie[/url][copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pizdet hahahaha pai bubulica ce ziceam eu mai demult, aia pe ruseste pot exprima orice din derivariile cuvintului piz.. pizdet e numai unul din ele, pizduceat inseamna caratzi-va , ducetzi-va, pizdiosh inseamna a sta la chat, pizdiash pune mina si munceste si tot asa iar pizdit inseamna ca si pe romaneste : ai pizdit-o nene hahahaha. cred ca sint vre-o 20 de variante una mai buna ca ailalta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...