Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nu sunt si leoaice pe site?


Recommended Posts

buna leoaicelor si eu sunt o leoaica nascuta pe 22 august sunt mandra de zodia mea si sa stiti ca pe mine zosia ma caracterizeaza foarte mult... leoaicele sunt cele mai puternice femei bune la suflet nu le plac minciunile si le place sa ajute pe cei din jur dar pot fi si rele ca leii atunci cand sunt vorbite pe la spate sau sunt calcate pe coada sa dispari din fata lor leoaicelor tinetio tot asa ca va spun eu ca sunteti puternice si aveti un caracter foarte dinamic si mult power cu respect carmen carmenn
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Tot leoaica, sotie de balanta, pe 21 august, cu Anda. Am stat si m-am tot gindit...si mi-am spus: ce-ar fi sa fac un bebe tot in LEU? M-am chinuit, l-am programat, am tot calculat si trebuia sa fie LEU....dar el nu a vrut LEu, s-a grabit, si a iesit GEMENI. Slava Domnului ca n-a iesit rac.[bis] lidia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Leoaicele DC - adica cele mai fumoase, inteligente, istete, modeste, devotate, responsabile, pasionale, luptatoare, generoase, cele mai iscusite femei de pe site Korinna - 23 iulie Mamagiuliei - 24 iulie 1978 Vianne - 25 iulie Leditia - 26 iulie Crinuta - 26 iulie Kita - 27 iulie 1973 Lulu N - 27 iulie Pd - 29 iulie Andreea si Doru - 29 iulie 1985 Adya - 30 iulie Aurasa - 2 august Iuliabr - 2 august Sabina - 3 august Claudette_ian - 5 august Ralucami - 6 august Emmy - 7 august Aisha - 8 august Moni-k - 9 august Copilutzu - 12 august Mirela-c - 16 august Giulia - 16 august 2004 Viorela Hoff - 17 august Florypop - 18 august Mircea - 19 august 1972 Andas - 21 august TPaula - 21 august Lidiadanaila - 21 august Karmyna - 22 august Mona B - Bun venit leoaicelor noutze [:D] An nou bun sa avem toate [cheers] P.S. Cine mai are sot balantaaa ??? [cool] Leoaicele Daria & [copil]Giulia (2004 08 16) "La vita e` una bataglia, la morte un`avventura" [foto]http://community.webshots.com/user/giulia16 [cit]http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37099
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mamagiuliei tot respectul!Saru'mana pt lista!Frumoasa si utila! Eu am crezut ca s-a si sters subiectul.Se pare ca nu prea scriem pe aici. Bun..care mai e viata voastra?Ce planuri aveti pe 2005?E vreuna dintre voi proaspata mamica ori viitoare mamica de curand? Va pup dulce si aveti grija de voi. Mamagiuliei [flo] Judecand prea mult oamenii,uiti sa iubesti!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yup! Si eu, si eu! Mai completam golurile din listuta! Leusor de iulie, 27 cu ascendent in...leu; Ca si tine Daria, nascuta la 6:20, insa in 1973. Si inca ceva: sunt insarcinata in 35 de saptamani, si cu ajutorul lui Doamne, Doamne, o sa avem un varsator baietel. Asa ca daca stiti ceva de compatibilitatile intre varsator si leu, ar fi super! Kita (Alina)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...