Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (31)


Recommended Posts

Lexi, eu cred ca ar trebui sa gasesti, nu stiu sa-ti raspund exact, eu de regula i le iau din cora, daca aveam cum sa ne intalnim iti dadeam eu ca am o punga, din alea groase care se umfla cu heliu, dar le puteai umfla si asa , obisnuit. Monica, pai tu esti ascunsa destul de bine [:D], iar petrecere nu avem, pt. ca prietena mea lucreaza de noapte, dimineata cand vine acasa o ia fisu de odihnita (are baietelul nascut in acelasi an si aceeasi zi cu Alexa), iar seara la 5 trebuie sa plece inapoi la serv., iti dai seama. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[zz] si eu sunt pe-aici,dar sunt super-ocupata!!! asa ca-mi cer scuze ca nu pot sa raspund la fiecare....oricum nu e frumos [ups] si nici corect[:D][neand] sa vorbiti despre ciorba de burta cand unii sunt lihniti de foame la munca [q] Mihnea e ok,ieri a fost mai putin speriat,a mancat tot ce a avut(ciorba de pui cu taitei,snitel cu piure si salata si placinta cu mere).... dim. doamna mi-a spus ca nu e atat de hiperactiv cum zic eu(dar am atentionat-o ca asta e doar o aparenta [;)]) si ca e "un copil dezghetat"-citez.... azi avem sedinta de la 6 asa ca o sa fiu zob....si mai ziceam ca fac mancare pe seara [alcool] va pup cu drag, Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela, poti sa-i spui si asa, dar Anca, mama baietelului zice ca e soacra Alexei [:D], iti dai seama, nascuti in aceeazi si , luna si an [:D] Vio, sa ne spui ce ati facut la sedinta, tu ce mai faci de mancare? Eu astazi nu mai gatesc nimic, dar maine....., trebuie si chiar nu mai stiu ce sa fac, poate ma inspir de la voi. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce mai faceti fetelor? aaa...Dory o stiu pe anca(La multi ani!) parca te plimbai tu cu ea pe barca cand ne-am intalnit... eu azi am facut doar niste dovlecei umpluti cu piept de pui, bacon si multe legume...au papat si astia mici ruxi mai putin dar alex chiar era incantat... urmeaza sa vad ca praji fac ca am albushurile de la ciorba de burta... [:D] vio, hai pana la mine sa-ti dau o portie [:D] hai sa vezi ce cuminte o sa fie mihnea...si i-ai facut reclama "proasta" degeaba [:D] Mire, azi am trebaluit mai mult prin casa, smotru ca sa zic asa(aspirat, sters prin bucatarie dulapurile, baie,geamurile)...nu prea am avut timp de bucatariseala [:D] dar de-acum incep [:D] mai ales ca-i bag pe pitici la culcarica...si stau si eu linistita la un film si intre timp pun de praji va pup pe toate sa aveti o seara placuta monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara fetelor astazi am terminat cu treburile asa ca maine ma duc sa-mi cumpar nicte castraveti ai niste gogonele sa le pun la murat ca maine sunt libera si mai fac o ciorbita dintr-o gaina de tara si un pilafior,tot maine ar trebui sa ma duc si cu asta mic la doctor sa-i fac analizele obligatorii dar nu stiu ce sa fac.....oare o fi bine sa i le fac? voi ce ziceti? VIO sa intri sa ne spui cum a fost la prima sedinta cu parintii,ai avut emotii? ANDREEA dar tu pe unde esti? nu mai spui nimic? MONICA deci azi a fost zi de curatenie? va pupic pe toate si astept vesti si de la CRISTINA cum se mai simt si ele[pup] MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory, imi pare rau eu nu am vazut masuta de calcat de jucarie...dar daca nu gasesti cumpara-i fetei una adevarata din aia mai micuta [:D]...deci ai ajutor [:D] mire, spor la pus muraturi pentru iarna si facut papitza monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica cea de jucarie este destul de "mare", pt. ea, adica tocmai buna, si imita ft. bine pe cea adevarata [:D], numai ca nu mai gasesc iar anul trecut gaseam pe toate drumurile si nu ia-m luat decat fierul de calcat si acum ma oftic [bang], mai caut, trebuie sa gasesc pana la urma, acum isi omoara timpul facand diverse activitati pe un scaunel si o masuta pe care ia luat-o tati duminica [:D]: http://s184.photobucket.com/albums/x64/dory272006/?action=view¤t=Picture083.jpg Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...