Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (31)


Recommended Posts

lasa Dory vorbeste si tu cu mosh Craciun [:D] poate o gaseste el in depozitul lui de jucarii [:D] (eu asa ii zic lui alex cand cautam vreo jucarie si nu o gasim...ca pana atunci din fericire mai este timp si poate o gasesc) [:D] wow...super faine masutza si scaunelul, sa le stapaneasca sanatoasa...si se pliaza nu? monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns
aaa...si tu te gandesti ca-i trebuie scaunel si viitorului fratior sau surioara al alexei [;)] am inteles [:D] eu am terminat prajiurica si am pus-o la rece va pun poze mai la noapte ca sa aveti de ce ma "injura" si maine [:D] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow, Monica, cat esti de matinala! Se vede ca-ti dorm copiii bine noaptea[:D] Fetelor, haideti toate cu tot cu copii la un [pahar] de sampanie sau un [pepsi] si o felie de [papica]! E sarbatoare mare azi la noi in familie!!![9cer] [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani !!!!! pt printzesa...sa fie sanatoasa,vioaie,voioasa...si sa aiba tot ce-si doreste de la viata!!! fetelor,va pup pe toate fara exceptie [pup] noi suntem ok,insa ffff obositi,aseara am ajuns franti pe la ora 8 ca am avut si sedinta cu parintii si a tb sa-l tin cu mine pe Mihnea.... ieri mi-au povestit doamnele de la semiinternat ca o fetitza s-a "indragostit" de Mihnea [olala]...ca toata ziua l-a tinut in brate si i-a spus ca-l iubeste....asa ca,ce sa zic?! blonda avem(ca pustoaiaca e blonda cu ochii albastrii),ne mai trebuie masina [:D] aveti grija sa nu raciti [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))], Vio, ma-i facut sa rad...., lasa ca o sa aibe el si masina, si atunci sa te tii [:D], Ma rugat Doina sa va multumesc [asia][asia] pt. banii pe care ia-m trimis, ea nu poate sa scrie pt. ca are probleme cu pc-ul, de indata ce il repara intra si ea cu noi mesaje. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...