Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (31)


Recommended Posts

La multi ani! Mariutza de Lexi, sa cresti mare si sanatoasa, sa-ti dea Dumnezeu tot ce-ti doresti lexi, multumim de cinste...foarte bun [:D] vio, deci deja esti soacra mare [:D] Dory, ce bunatati ai mai facut azi? cris, cum te mai simti? andre-ea, mai da si tu cate un semn...cum mai esti? vickyyyyyy...cum merge cu scoala? noi suntem ok, azi lenevim...ca avem si papa si desert... va pup pe toate monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dory,cartofii ingrase...mai ales pe seara! noi am facut(eu cu Mihnea,care a tocat carnea..apoi a umplut ardeii si dovleceii....) deci am facut ciorbitza de perisoare si ardei umplut si dovlecei umpluti... deci am un baiat super.... il face mama bucatar ca tot nu vrea sa invete carte!!![:D] va pup si sa aveti o noapte faina ...nu faina,ci faina..ati inteles voi [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio,lasa ca este la inceputul vietii de scolar, pana isi intra in mana, pana se obisnuieste, mai dureaza putin, pe urma sa vezi ca o sa ne povestesti ce baiat istet ai si o sa vina acasa numai cu "FB" , CAT DESPRE CARTOFII PRAJITI, OR INGRASA EI DAR CHIAR NU MAI STAM CE SA FAC DE MANCARE, aseara ma prins 10 in bucatarie la copt niste vinete, asa ca astazi fac salata de vinete si o varza calita cu kaizer, pt ca ieri am cautat tot margeanului niste costita afumata si nu am gasit [alcool] Va pup, sa aveti zi minunata. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica,da,poti sa vii te astept....au iesit asa bune ca sunt din piept de curcan [pofta] ei,nu ma sperii eu ca nu invata carte Mihnea,azi doar tampit sa fii si sa nu se lipeasca ceva de tine..... ziceam si yo asa sa-l laud ca e harnicutz....nu v-ati prins ca ii fac curte Alexei?![:D] glumesc.....dar lui chiar ii face placere sa ma ajute,ca nu-l iau cu forta....o fi doar curiozitatea si mai tarziu nu-l mai prind prin bucatatrie sau asa o fi felul lui,nu stiu..... ieri m-am suparat rau pe el ca nu mai avea nimic in penar,a dat iar tot.... stiloul,pixul,culorile,cariocile,guma,ascutitoarea,creionul.... mai avea doua carioci(cea neagra si cea maro ) fara capace si vreo 2 culori fara varf.... cica le-a dat la un prieten [bang][bang][bang] asa ca a trebuit sa-i cumpar altele,sa-l dotez din nou....de data asta din banii lui de jucarii si i-am spus ca eu alti bani nu mai am,le-a dat sa-si cumpere altele ca eu nu sunt banca nationala..... si daca o tine tot asa o sa ramana fara jucarii tot anul.... si el imi raspunde "bine,nu le mai dau la prietenul ala,le dau la altul care mi le da inapoi!!!"...mi s-a facut rau[bang][bang][alcool] si uite asa am tot dus munca de lamurire ca lucrurile din penar nu se dau,ca fiecare copil are lucrurile lui...sa vedem ce a inteles..... oricum azi fac scandal la doamnele de la semiinternat si-l iau si pe copilul acela la zor(ca cica e unul mai mare,l-a vazut pe asta fraier si a luat tot ce se putea lua).... sunt tare furioasa [:(!] va doresc o zi perfecta... Dory,azi poate ne vedem sa-ti dau carticica...ca am citit-o[;)] sper sa fie frumos afara....dau un tel daca iesim....scrie-mi sa vedem daca esti prin zona.... [pup][pup][pup][pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele. intru si eu sa va mai salut, sa nu ma uitati! [hia] eu chiar nu mai am timp ... am avut o pb cu matei, ca i-au iesit niste afte in gurita, lapte nu mai manca cu bibele si i-l dadeam la lingurita, dupa vaccinul de 6 luni a facut febra ... asa ca ... [bang] va pup! P.S. mama ce de bunatati faceti ... [pofta] [mamica] mami de [baietel]Matei Stefan 12.03.2007 [url="http://community.webshots.com/user/ioanaradu80"]poze cu matei[/url] stiam eu ca mai e ceva ... puteti sa-mi recomandati un/o dr de familie in zona? eu am una la baba novac, dar e tuta rau, nu pot sa pun baza in ce zice ea si e dusa cu capu' ... urla, zbiara, nu-mi da voie sa intreb nimic.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana,cumpara glicerina boraxata(nu face rau si se da fara reteta,e un fel de desinfectatnt) de la farmacie(fetele daca nu se numeste asa sa ma corectati ca poate am uitat de acum 7 ani[:D]) si pune pe suzeta,tetina sau pe san si o sa-i treaca....eu ii dadeam chiar pusa pe un deget(curat si desinfectat evident) ca sa nu mai faca bubite... pupici la puiutz[pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...