Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (31)


Recommended Posts

Vio, iti scrisesem un mesaj mai devreme dar a venit Alexa ca un vartej si mi-a sters tot, si nu am mai avut nervi sa-l rescriu. Ce baiat bun e Mihnea, darnic nu gluma [:D],ne-ai facut sa [:I] la ce ai spus in mesajul anterior. Noi acum dimineata am fost doar pe aici prin zona, diseara nu stiu daca iesim, tu dimineata poti sa te vezi cu noi?, daca da ramane pe sapt. viitoare. Lexi, cum ati petrecut ieri? Andreea, voi ce mai faceti? Cristina, sper ca sunteti ok. Mirelaaaaa, mai da-ne si tu un semn. Monica, tu ce mai faci bun azi? Ioana, ma bucur ca acum micutul e bine. Va pup pe toate. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna ziua fetelor ufffff,nu mai pot de oboseala,am fost ieri la doctor nu i-am facut analizele la baiat pt ca doctora a zis ca nu e cazul sa-l intepam,am fost la piata la matache si mi-am luat ce imi trebuia pt muraturi +castraveti si gogonele si le-am pus ,asa ca m-am scapat de o serie de muraturi asa ca azi am venit la servici cu forte"proaspete" si sunt moarta de oboseala,dar..... LA MULTI ANI!!!! cu intirziere pt maria de lexi VIO m-ai facut sa rad... ca darnic e baiatul tau...sa speram ca o sa ramana asa DORY ce faci in weekend?poate ne intilnim sa mergem in parculet,la tine in zona... MONICA tu cu ce ne mai innebunesti azi? va pupic pe toate si va doresc un weekend minunat MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory,pai daca nu se poate ramne pe alta data,ca noi dimineata mai mergem la cumparaturi... Mire,eu sper sa nu ramana asa ca alte "ustensile" nu-i mai iau [:D]...azi s-a intors cu toate in penar,cica nu a mai dat stiloul ca asta nu-l mai murdareste pe maini... am intrebat doamnele,dar nu au avut de unde sa mai ia nimic(eu voiam macar stiloul) si baiatul care l-a luat nu mai era in clasa....asa ca a ramas de pomana!!! Bravo ca ai pus muraturi...eu parca nu mai am chef....dar tot tb sa pun cate ceva ca anul acesta am cam lsat-o moarta.... monica tu pe unde esti? iar faci bunatati?![pofta] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, azi nu stau prin bucatarie fiindca diseara mergem la o petrecere si deja m-am facut [vampa] (adica m-am shamponat din nou roshcat) si nu vreau sa miros toata a mancare [:D] vio, Doamne ce baiat darnic ai [:D] auzi sa dea tot din penar [bang] da' mama aluia de a venit acasa cu tot penarul lui mihnea n-o fii vazut ca baiatul nu are in penar ce i-a cumparat ea? offf...Doamne dubiosi oameni...eu le-as duce frumos inapoi si as rezolva problema... Dory, miam varza calita cu kaiser [pofta] mire, ce vrednicutza ai fost ioana, nasoale aftele astea si ruxi a avut anul trecut de 2 ori...nu putea manca nimik saracutza...bine ca ati scapat de ele. ref dr...eu ii am pe amandoi inscrisi la policlinica teius la dr furtuna si sunt multumita de el. acum mi se pare ca si andreea(mamica lui tudor) si andreap sunt tot la el....pot sa-ti mai zic si ele cate ceva... cris, andre-ea, lexi, pe unde sunteti si cum sunteti? va [pup] pe toate monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Violeta, noi de cand a inceput sa fie frig afara si sa se intunece mai devreme, nu prea mai apucam sa iesim afara aseara, vedem noi sapt. viitoare intr-o dimineata, cand esti acasa si poti sa ne vedem fie ma suni , fie imi lasi scris pe mes si stabilim ce sti cum si mai ales unde ne vedem [:D]. Mirela, nu garantez sigur ca pot maine,pt. ca aseara ma sunat soacra-mea sa ma anunte ca vin sambata dimineata in Buc., si trec pe la noi sa-si faca baie, sa mai stam de vorba, si nu atiu la ce ora pleaca, daca e sa plece in jurul orei 11 te sun si vorbim la tel., sau chiar si pe mes. daca esti. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Fetelor nu ma strigati in cursul sapt ca si daca intru nu apuc nici sa respir.... Joi la 8 jumate am ajuns acasa. Lexi cu miiiii de scuze pt inatarziere dar din tot sufletul: sa-ti traiasca piticuta La multi ani![pup] Noi ce sa zic, suntem binisor, Ale saracuta a stat mai mult in casa sapt asta si tot nu e ok, febra nu a mai facut de luni seara dar joi i-am facut baie (si la cap pt ca se umpluse de sampon cat lipsisem eu din baie) si de ieri cam tuseste. Nu din plamani, se strang muci intre nas si gat si o inneaca dar... Ma rog, m-am ciondanit si cu dr aseara la tel ca luni nu a vrut sa vina sa o vada acasa, la cabinet a trecut fulgerator si ne lasase reteta de augmentin si aseara ma luase la tel (ca iar n-a venit la cabinet) ca de ce i-am dat copilului direct antibiotic de generatia a 2-a ca de aia nu mai raspund [alcool]. Zic ok dar dvs mi l-ati prescris ca avea febra. Si cica mi-l daduse sa il am in casa [alcool] nu sa i-l dau, ca tb sa incep cu ceva mai moale... El vb care in vara la rosu in gat diagnosticat de el mi-a dat direct sumamed[alcool] si mai tare decat augmentin.... Ma rog...sper sa ne refacem total pana sapt viitoare. Azi vreau sa ma duc sa comand tort la Piticot ca eu n-am cand sa fac, asta e, si chiar daca ne serbam la Mc sa avem si pt acasa un tortulet. Va pup, mai intru. [url="http://good-times.webshots.com/album/559812654ebXvma?track_pagetag=/page/photo/goodtimes/summerfun&track_action=/ViewActions/FullAlbum"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Cristina, imi pare rau ca Ale nu este ok inca, chiar sa stii ca am vrut sa te intreb de ce ia-i dat direct antibiotic, eu niciodata nu ia-m dat antibiotic Alexei la febra, dar am zis ca dr. tau o cunoaste si ii stie toata evolutia in domeniul lui. Tu cum mai esti? Ai reusit sa vb. la Mc?, daca da cum se procedeaza si ce costuri sunt acolo? Alexa iar mi-a vomat aseara [bang] inainte de culcare, si cred ca stiu de la ce, va-m spus ca am facut o varza calita cu kaizer taranesc, si ma zapacit ca la vazut cand la-m taiat si pus in varza si mi-a cerut, dupa ce l a terminat de mancat mi-a tot cerut[bang][bang], nu ia-m dat mult dar cred ca a fost suficient pt, ea cat sa-i faca rau la stomac, o sa o intreb pe dr. ei cand ii da trimitere pt. analizele alea gratuite daca se poate face vreuna si pt. stomac, ca prea des imi vomita si imi e frica sa nu aibe ceva la stomacel. Astazi o sa o tin pe regim acum am o supa de legume pe foc si fug sa o termin, Va pup Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...