Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (31)


Recommended Posts

Alexa este relativ bine, nasul nu prea ii mai curge, mai are ceva muci pe acolo dar ii curge ft. ft rar, in rest nici un alt simptom, ia-m dat de ieri panadol, in rest nimic, ii pun in nas vibrocil inainte de culcare.Azinoapte a dormit neasteptat de bine, fata de noaptea trecuta, merci ca ai intrebat de ea Monica, [pup]si pe tine si copilasii. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna fetelor, Dory ma bucur ca Alexa e bine,cred ca si din cauza ca s-a mai incalzit afara..... monica,e de rau daca si Ruxi a prins microbul cu calculatorul....tocmai am vazut un reportaj in care se spunea ca nu e bine sa lasam copii prea mult in fata calculatorului.... totul e sa nu-i lasam prea mult si sa nu uite ca tb sa se si joace!! azi am vazut-o pe Andreea,mama Mariucii.....ne-am facut cu mana,ea din masina,eu eram cu Mihnea,veneam de la scoala... Mihnea e bine,insa azi a fost grabit si a cam gresit liniutele,adica le face pe langa linie....iar pt asta acum tb sa exersam[bang] si el evident ca nu mai vrea...cica e obosit [:D] si ca a facut repede ca sa se joace cu plastelina!!! [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dory, ma bucur tare mult ca e bine alexa...inseamna ca a fost doar asa o mica raceala [pup] coditele [:D] vio, pai o fii oboasit saracutul mihnea...acum drept sa zic nici eu nu prea le am la caligrafie...asa ca nu cer prea mult cand stiu ca nici eu nu pot [:p] succes in continuare scolarului [pup] noi am papat nici nu stiu cum i-am pacalit pe amandoi sa manance peste, ruxi a mancat fara sa zica nici pas...si lui alex i-am scos eu oasele si el ma intreaba ce asta asta pui?? si eu zic da...si a papat tot...apoi i-am zis ca a fost peste...si cica ce fraier eram pana acum ca nu mancam peste [:D] ca uite e bun [:D] alex are o carticica de la gradi scrisa cu litere de tipar(cateva pagini...mai mult imagini) [:D] si trebuie sa o citeasca pana maine...am ramas uimita ca el chiar citeste [bis] nu toate cuvintele reuseste sa le citeasca dar e ok...nu ma asteptam. monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monica,felicitari lui Alex...o sa-i spun si lui Mihnea ca stie sa citeasca!!! ai baiat destept!!![pup]ma bucur mult pt el,sa o tina asa.... noi mancam si peste....nu ne place mazarea,pilaful...dar cu carnea nu avem probleme... acum pe seara am repetat ce a facut la scoala si daca nu se grabeste ii ies si punctuletzele si liniutzele.... cu rabdarea stam prost[:D] ei,dar incet-incet o sa reusim.... Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vio, multumim...mai avem mult pana sa citeasca cursiv...deocamdata zice literele, incearca sa "dbuiasca" cuvantul si apoi il zice pe tot dintr-o data...eu sincer nu m-am ocupat de asta este meritul d-nei de la gradi si al lui... ref liniute si punctulete...iti dai seama ce-i la ei in clasa acum la inceput cand nu sunt toti atenti si d-na nu poate sa-i supravegheze f bine? normal ca-i ies mult mai bine acasa unde este cu tine...of.parca deja ma vad si pe mine la anul [:D] e bine ca a inteles cum sa faca...asta-i cel mai important...bravo lui ca e baiat destept... [pup] mama zicea ca deja i-a cumparat ABC dar si caiete speciale plus carte de matematica... [:D] vai de capul meu [:D] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monica,avem baieti destepti...ce sa mai zic [:D] ne laudam si noi singure......ca ne-au murit laudatorii[:D][:D][:D] ce mai faci bun?! ca pestele s-a terminat nu?! eu am facut salata cu ton,avocado si paste....ca se face mai repede si paste cu branza la cuptor...in seara asta am scapat,maine Mihnea vrea spaghete[bang] asa ca ma gandesc de pe acum sa ma conformez!!! noapte buna Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, felicitari pt. copilasii care mai de care mai destepti, unul citeste, altul face liniute...., ce sa mai zic, nu mai am cuvinte [bis] Noi suntem ok, dar luam in continuare panadol, o sa-i mai dau si maine si daca este tot ca astazi de poimaine cred ca i-l intrerup.Acum ne pregatim de culcare ca daca noi nu ne culcam , Alexa nici gand sa zica ca-i e somn [alcool] Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aaa...si la noi trebuie intrerupta orice activitate din casa seara ca piticii sa mearga la culcare...altfel...stau si ei prin casa [bang] asa ca te inteleg... ma bucur ca sunteti ok...pupici si noapte buna monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor. M-am intors aseara din Delta, a fost absolut SUPERB, imi pare atat de rau ca n-am putut sa-mi iau sotul si copilul...[V] Am sa pun poze zilele astea iar vara viitoare sper sa-i pot duce si pe ai mei acolo. [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...