Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (31)


Recommended Posts

dory, am vazut ca nu poti trimite pm si i-am dat si eu pm andreei(mamica lui tudor) cu nr tau de tel [:D] eu sunt pur si simplu innebunita dupa capia copt [pofta] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna seara la fete aoleu DORY m-ai innebunit cu capia si eu sunt moarta dupa el dar mi-e lene sa fac ca se face fum si nu-mi place,cum sunt cadourile de la dove?[:D] am bagat si eu niste pulpite de pui cu cartofi la cuptor si abia astept sa ma bag la culcus asa ca va spun de pe acum NOAPTE BUNA MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela, la mine nu sa facut fum..., sa stii ca ne-a aparut poza pe baby expo [:D], cadourile sunt super, dar am vazut ca le-au scos de pe site, au mai ramas doar cateva,trebuie neaparat sa ne vedem sa-mi spui si mie mai bine despre YR cum sta treaba [:D],noapte buna, sa te odihnesti...[pup] Monica, se pare ca ia-m trimis amandoua pm Andreeai [:D] Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Monica, eu mai astept cateva zile ca sa ii pun banii Doinei la banca, sa ma pot intalni cu Andreea zilele astea si poate da si Cristina vreun semn, sa vedem daca poate si ea sa dea ceva banuti.., cred ca astea suntem toate care putem sa dam..., luni dimineata vreausa ii virez banii Doinei in cont. Acum fug ca am o ciorbita pt. Alexa pe foc sa o termin, Va pup! Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata moama DORY ce harnica esti....la cat te-ai sculat de deja ai ciorbita pe foc? eu tot nu mi-am revenit,azi noapte m-am trezit si tremuram,aveam frisoane,mi-am pus un ditai pulovarul,am luat 2 paracetamoale si am dormit dusa pana dimineata acum fug sa vad poza cu aluxuta frumusica si ce a mai ramas pe site-ul dove va pupic MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele va salut si eu. imi pare rau ca nu prea intru dar noi suntem mai mult cu casa in spinare in ultima vreme. cand la mama, cand la socrii ... ba pe rand ... ba impreuna. de mai bine de 1 luna impachetez, despachetez, spal ... nici nu mai bag hainele in sifonier, ca sigur intr-o zi ... doua, iar fac un bagaj. [bang] abia astept sa ne mai "adunam" si noi de pe drumuri. va pup si va "urmaresc"! [mamica] mami de [baietel]Matei Stefan 12.03.2007 [url="http://community.webshots.com/user/ioanaradu80"]poze cu matei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna, am fost la scoala,suntem clasa I-a C.... sunt 21 de copii in calsa,am intalnit o doamna dragutza(cred ca era tot invatatoare) si mi-a aratat scoala,unde or sa ramana dupa ore,mi-a spus ca le da o masa calda acolo find si gradinitza.... ca au lectii de engleza suplimentar,psiholog,sala de mese....si ca or sa si joace nu o sa fie numai carte si iar carte [:D] asa ca luni,17 sept la ora 9 avem deschidera si o sa aflam mai multe de la invatatoarea noastra! a si uniforma e din cea clasica si din cate am inteles eu s-ar parea ca numai in primul an e obligatorie,dupa cre ,probabil ca e la alegere... [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...