Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (31)


Recommended Posts

Vio, si eu sunt de aceeasi parere cu Monica, incearca sa-i faci un program Monica, eu ma mir ca esti asa de slaba la cat gatesti si ce bunatati faci Cristina, daca vrei eu iti pot imprumuta aparatul meu pt. sambata.Te rog sa-mi mai spui si mie ca nu mai stiu ce ai spus in legatura cu costurile, si cum se procedeaza cu rezervarea?, trebuie sa dai ceva avans inainte?Au un timp standard cat poti sa stai acolo?, poate ii fac si eu Alexei ziua tot la Mc, dar as vrea sa vb de pe acum la mc-ul de la trafic greu ca sa fie aproape de casa sisa fac rezervare de pe acum. Am si eu o intrebare la voi: stiti unde este banca Transilvania pe aici pe la noi?????, eu vreau sa ma duc sa depun ceva bani si pt. cazul Diana...., dar nu stiu unde este localizata banca din zona noastra. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dory cica la piata e Transilvania. Asa zice Tony, eu nu o stiu unde se afla. Cat despre costuri da, am spus dar nu e bai sa repet: 145000 de copil invitat(85000 happy meal-ul si 60000 taxa de rezervare parca), tortul in jur de 200000 si o sampanie in jur de 100000. Astea sunt obligatorii. La asta se adauga ce mai comanda parintii. Nu dai nimic in avans dar sa mergi cu mai mult de 2 saptamani inainte, eu am avut surpriza ca exact cu 2 sapt inainte sa nu mai aiba locuri. [url="http://good-times.webshots.com/album/559812654ebXvma?track_pagetag=/page/photo/goodtimes/summerfun&track_action=/ViewActions/FullAlbum"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory, BT parca este intre p-ta noua si CEC...deci pe partea dreapta cum mergi spre Teius. vezi ca la mc-ul de la trafic greu este fff aglomerat eu anul asta de ziua lui alex nu am putut face rezervare(desi m-am dus cu vreo 2-3 sapt inainte)... [bang] si inca de atunci era cam tot ocupar... nu aveau decat ore de-astea...9 dimineata sau 20 [bang] asa ca am fost acolo cu vio+mihnea si inca o prietena si fetitza ei si am papat ceva la "liber" si astia mici s-au jucat acolo la casutza...tot la fel ca facut si vio lui mihnea... [:D] ca amandoi sunt gemeni [:D] si apoi am chemat mai multi copilashi acasa si le-am luat meniuri de la mc... [:D] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cris, acum ma gandeam la tine...cum comanzi tu diverse chestii pe net(fara sa probezi)...toate ti-au venit bine? adica ma refer marimile au fost intotdeauna cele dorite? mie tocmai mi-a venit un colet comandat pe net, parfumurile si ap de epilat imi vin super bine [:D] dar adidasii imi sunt mari [bang] si bineinteles ca ma oftic [bang] sa vad pe unde-i marit sunt 41 marime europeana... [bang] dar sotul nestiind cum sta treaba cu marimile, a crezut ca sunt 40(si eu am mai avut adidasi 40...ca eu am picior universal de la 38,5 la 40) [:D] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Fetelor, va multumesc de info in legatura cu B.T., chiar ieri am trecut pe acolo dar nu am fost atenta [bang]. Cristina, merci si pt. info in legatura cu preturile, imi aminteam eu de ceva cu 45 in coada dar nu eram sigura daca 145 mii sau 245 mii [:D], asa e cand incepi sa imbatranesti, nu mai ai tinere de minte [alcool].O sa-mi fac un calcul la cati pitici o sa avem invitati si vad daca se merita sau nu,(ca noi avem cam multicei [:D]), ti-au spus ceva legat si de cate ore poti sa stai acolo?, ca eu am inteles ca max. 1 ora si 30 de min. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata fetelor! Dory [pup]asa e, cel mult 1 ora si 30 min se poate sta acolo! sa se termine repede....sa nu oboseasca copii [alcool] monica,cris [pup] o zi buna va doresc Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor. Inca n-am incarcat pozele dar saptamana asta trebuie sa ma ocup si de ele. Maria e bine, ieri am fost cu ea la Stanciu pentru vaccinul de 1 an, a plans dar i-a trecut de indata ce s-a vazut iesita din cabinet[:D] iar azi noapte a dormit bine!!! Probabil o fi si de la vaccin. Mai avem de facut unul luna viitoare, dupa care urmatorul e abia la 2 ani jumate (am facut eu socoteala ca asta ar insemna martie 2009...maaama cat mai e pana atunci!!!) [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buns fetelor, dory [pup], da asa cum zice si vio o ora jumate dureaza petrecerea la mc. lexi, ce bine ca nu ati avut probleme de la vaccin... [pup] mariutza ta vio, [pup] ce faceti fetelor ce fac copilashii? noi suntem ok, alex la gradi ca de obicei....aseara l-a tuns tati f scurt dar din greseala uitase distantierul de 9 mm pe masina de tuns [:D] dar e asa dragutz ca-mi vine sa-l pupacesc incontinuu...parca-i bb [:D] nu va zic ca ruxi vroia sa ea sa o tunda asa scurt [bang] abia a convins-o sotul sa stea cuminte ca dupa aceea o sa planga dupa parul ei [:D] va pup pe toate [pup] sunt prin zona [:D] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, ca dred ca e un daragalas Alex, va [pup], eu acum am culcat fata , mananc si eu ceva si poate reusesc sa ma intind si eu in pat ca astazi nu mai fac nimic, poate mai pe seara sa mai calc.Astazi ce bunatati mai faci? Mirelaaa [zz], tu nu mai zici nimic? Andreea, si tu la fel. Cristina, andreea, care puteti schimbati si voi capitolul, eu nu ma pricep la asa ceva. Va pup. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...