Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (31)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna ziua fetelor DORY mie imi place cum ma strigi tu[olala] ce sa facem suntem bine,in febra amenajarilor si a reamenajarilor,ca eu cred ca o sa imbatranesc si nu mai termin cu casa asta...[alcool] vroiam sa ajungem si pe la babyexpo dar nu stim sigur pt ca sambata avem o nunta.si tot asa...apropo merge cineva la babyexpo? MONICA si noi il tundem pe andy scurt-scurt si este atat de mandru si de dragut eu am fost la un party la mc dar mi s-a parut atat de putin timp....cand au inceput copii joaca mai bine "haideti ca trebuie sa vina urmatoarea tura!!!"[bang],asa ca mancare si bautura ok dar timpul...nu stiu..... acum va pupic ca sunt la servici si am la treeeeeaaaaabaaaaaa[pup][pup][pup][pup][pup] MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mire, spor la amenajari... ref timpul de la mc, da...este un picutz cam scurt dar si pretul zic eu este unul bunicel . daca vrei sa faci la un club mai cu pretentii...iti usuca buzunarele [bang] si copilashii sunt nemultumiti si dupa 5-6 ore de petrecere...ei tot ar mai vrea [:D] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis], a aparut Mirelaaa, deci asa, pai te mai strig si alta data [:D], ce mai amenajati ? ca mie nu mi sa parut ca ar mai trebui facut ceva la tine, cel putin la parter, pupa-l pe Andy din partea noastra.La Beybyexpo nu cred ca ajungem caci nu avem cu cine , este destul de departe iar in we. cand e tati liber plecam la tara. Aaaaaa, era sa uit, cum se numeste siropelul ala care i-l dai tu lui Andi? Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da...acasa te "intinzi" si faci si una si alta si de fapt astia mici nu papa mai nimik cand merg la petrecere [:D] asa prostioarele alea de la mc ii mai atrag cumva... monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna, Dory,eu nu prea am cand dimineata decat in weekendrui...cel mai probabil duminica,dar mai vb pana atunci! parca am sta la sute de km departare [:D] asa e de greu sa ne intalnim! monica,Alex e frumos oricum...ca asa e el!!! si lui Ruxi i-ar sta bine tunsa de tot [:D] Mire,bafta la amenajari... noi am fost mai cuminti azi,dupa cafteala de ieri [:D] da' nu stiu cat o sa-l tina....posibil ca maine sa fiu iar suparata [bang] insa nu-l mai cert,il las asa cum poate el,acum ma gandesc si eu ca toate mamicile vor ca coplii lor sa fie cei mai cei.....si in clasele primare cam asa si e,toti sunt destepti....in felul lor.... m-am uitat pe caietul fetitei de e cu el la semi si nu mi s-a parut ca ar fi mai grozav decat ce face Mihnea!!! asa ca acum m-am mai linistit...deh,daca am un reper!!! Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

siropelul se numeste echinaceea cu propolis,sa le spun si la fete ca eu sunt ca babele cu naturistele pt[copil] este fff bun pt cresterea imunitatii si eu il dau preventiv pt ca noi mergem si la cresa si in afara de asta ii face si pofta de mancare[;) iar de amenajat am ajuns acum la camera lui andy si e nenorocire pt ca trebuie sa imbinam utilul cu placutul..... VIO lasa ca o sa vezi cand o sa ia numai 10 pe linie..... fetelor va pup acum plec acasa moarta de oboseala si acasa ma astepta alte treburi,pupici MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio, lasa baiatul, fiecare copil are ritmul lui, noi in we. asta suntem plecati la tara, deci nu voi fi acasa [:D], iar nu ne putem vedea..., Mirela, merci pt. info, stai linistita ca nu esti mai baba decat mine [:D], bafta la amenajari, am crezut ca faceti ceva modificari jos si ma minunam [alcool] Fetelor, va spuneam de Alexa ca nu imi bea nimic altceva in afara de apa si nu-mi mananca fructe si legume, acum ia-m curatat un castravete si la mancat tot si mi-a mai cerut ina unul si mai are ft. putin din el, si imi spue: "nu manca, e al meu, nu e al tau", [bis] Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...