Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (31)


Recommended Posts

fetelor acum am terminat si eu cu toate pe aici si am zis sa vad ce mai faceti[:D],daca dormiti dar se pare ca nici voi nu aveti somn DORY nu trebuie sa-ti faci probleme nu cred ca mai face asa am patit si eu cu andy ii scosesem pampersul de tot si intr-o noapte m-am trezit uda....ups....dar de atunci nu s-a mai intimplat,probabil ca au somnul fff adanc si nu se trezesc dar abia astept sa ne spui maine cum a fost MONICA cum a fost cu musafirii? le-au placut bunatatile? fetelor mai dati si pe aici cate o reteta rapida si delicioasa noapte buna cred ca v-ati culcat deja.......... MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Monica sper asa sa fie, acum vin de la ea, am fost in "control" [:D], pana acum este ok, totusi eu ia-m pregatit si schimburi ca nu se stie..., sa le am la indemana . Mirela, eu inca nu ma-m culcat..., mai stau ca mi-am propus ca pe la 1 - 1.30 sa o pun la olita si imi e fric ca adorm si nu ma mai trezesc ... Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata. Dory primit PM raspuns PM (vroiam si eu ceva de stii tu unde [:D] dar cred ca ramane pt data viitoare). Sper sa ne intalnim azi ca sa dam si noi putin, chiar putin (momentul nu e super pt niciuna), adica eu si Andreap. Dimi mergem in Moghioros cel putin asa am vb cu Oana aseara desi Ale inca doarme. Cat despre petrecerea lui Ale ce sa zic, in anii trecuti am serbat-o numai cu Maria si Bia...si era casa plina. Acum as chema si eu mai multa lume dar nu prea stiu cum o sa ma descurc cu toate cele sa iasa cat de cat acceptabil. Si vb serios, mobila luata dupa ce ne-am mutat aici deci are 3 ani si pe care am dat o caruta de bani ca am crezut ca ne tine toata viata m-a dezamagit. PAtul zici ca acum cade si usile de la sifonier, din alea glisante, au iesit de pe santuri si cea din mijloc super grea ca are si oglinda am dat-o jos ca mi-era team sa nu ii vina lui Ale in cap doamne fereste. Asa ca nu dezmatul de la jucarii ma supara ci aspectul intreg...ca sa nu mai zic de mocheta plina de tot felul de iaurt, banane etc, jaluzelele pe care le-a facut Ale varza ca le balangane zilnic...dar vedem noi. Va pup, incerc sa acopar cat mai mult in timp scurt. Nici mancare nu are Ale si io-s o nesimtita si-s pe net [:D] [url="http://good-times.webshots.com/album/559812654ebXvma?track_pagetag=/page/photo/goodtimes/summerfun&track_action=/ViewActions/FullAlbum"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Fetelor, a fost un esec incercatul de a scapa si noaptea de pampers, au fost toate bune si frumoase pana dimineata la 5.30 cand era fleasca si ia-m pus pampers, deci mai amanam..., cred ca o sa se marite cu pampersul la fund [bang], mi-a fost frica sa nu raceasca ca este destul de rece noaptea si de multe ori nu vrea sa stea invelita, asa ca am hotarat sa ii pun pampers noaptea deocamdata, offf, asta chiar este greu si nu stiu cum naiba o sa fac sa i-l scot. Cristina, ramane asa cum am vb. pe mes, [pup] Monica, voi ce mai faceti astazi?pe unde mai mergeti?, va-u plecat musafirii? Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata offf DORY am crezut ca o sa fie bine,dar nu te dezamagi ca eu cunosc copii mai mari ca alexa si au pampers si ziua dar noaptea...lasa ca scapati voi,nu e tarziu MONICA ce faci? sa ne spui cum a fost aseara ANDREEA voi ce mai faceti? cum mai sunteti? sper ca bine,ca noua ne-a mai trecut un pic suntem mai bine CRISTINA pt pregatiri daca nu ai timp poti sa vorbesti cu o frma de catering si scapi de munca,iar in privinta mobilei nu cred ca vine cineva sa vada daca ai mobila noua[:D] noi astazi facem mancarica si dupa somnul de pranz plecam in vizita la niste prieteni dar intai mergem la piata sa mai cumparam niste hainute de frig :ciorapei lungi,pantofiori si altele va doresc un weekend placut si va pupic pe toate MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, ma-m intalnit astazi din intamplare [:D] cu Mirela , Andi este un scump, tare cumintel [pup], Mirela si dacavb. sa ne intalnim de 2 ori in aceeasi zi nu ne intalneam [:D]. Noi am iesit putin afara , am facut ceva cumparaturi, si am reusit sa fac prajitura cu iaurt, acum este la frigider sa se intareacsa, sa vedem ce a iesit ca este prima data cand o fac, am calcat , acum merg sa-i dau Alexei sa pape si sa o culc. Voi ce mai faceti? Andreea, ai reusit sa vorvesti cu Cristina?, va intalniti voi maine dimineata ? Cristina, cum a fost in Moghioros? Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, da micul party a fost reusit pana la urma, musafirii nu au bagat de seama greselutele mele [:D] mi-au facut si ei o surpriza...mi-au adus pachet de la mama cu tot felul de bunatati si lucrusoare pentru astia mici, reviste...of...ma luase un dor de ea [q] Dory, imi pare rau ca a fost asa...dar daca ai obs ca pana la 5,30 nu a facut pipi pe ea...te poti trezi la 5 sa zicem si sa o pui la olitza...si eu m-am trezit primele nopti si am pus-o aprox din 3 in 3 ore...ca sa vad cam cand face...si de fiecare data am vazut ca nu prea facea...asa ca am renuntat incet, incet la cate o trezire...mai intai la cea de la 1 noaptea(adica inainte de a ma culca eu o puneam) apoi la cea de la 4-5 ca tot asa am vazut ca facea cateva picaturi si nu avea rost sa o trezesc...in schimb cand pleca alex la gradi la 7 dim atunci o puneam si deversa puternic [:D] ei...ora asta am tot incercat sa o lungesc...cate 10 min cate 10 min...si acum si la 9 daca se trezeste nu face pe ea...eu zic sa mai incerci daca tot ti-ai propus...dar eu ti-am zis...ea e inca micuta... cris, cum v-ati distrat in parc? mirela ati gasit lucrushoare? va pup pe toate fug sa mai stau intinsa putin ca ma simt aiurea...e prima zi de rushi [bang] sa aveti un we fain monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A fost misto, a venit si Vio si ne-am intalnit si cu roserb acolo. S-au dat zapa astea in toate alea pe acolo si apoi am mers ca niste doamne ce suntem si am mancat la restaurant (ca nu aveam nimic acasa). Acum desigur Ale doarme si la noapte dansam. Am facut si 3 poze (mov...mi s-a stricat aparatul), le descarc mai incolo si va pun. [url="http://good-times.webshots.com/album/559812654ebXvma?track_pagetag=/page/photo/goodtimes/summerfun&track_action=/ViewActions/FullAlbum"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara fetelor ce faceti?pe unde sunteti? noi acum am venit din vizita a fost frumos ne-am distrat si noi un pic dar copilului i se facuse somn si am plecat,lucrusoare nu am reusit sa iau de dimineata pt ca nici nu am apucat sa intru prea bine la stegulete ca era supeeer aglomerat,am luat doar un dres lung si o caciulita dar poate ajung saptamana viitoare sa mai iau si alte chestii voi ce ati mai facut azi? ANDREEA dar voi pe unde sunteti? acum am duc sa fac un dus si ma culc ca sunt obosita noapte buna fetelor si va pupic pe toate MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si noi abia ce-am venit de la restaurant(am fost cu musafirii) ca sa nu mais tau si azi in bucatarie...si ma duc sa-i bag pe-astia mici la nanita ca-s rupti de cat au alergat pe-acolo va pup pe toate [pup] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...