Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (31)


Recommended Posts

moama ce ma oftic..."redutisto" [pup][:D] acum iti mai luasi ceva si de la Dory? ce...ce??? ca-s curioasa [:D] cum iti vine?...baga detalii [:D] Dory, la fel cum am procedat si la suzeta ruxandrei asa am facut si cu tetinele de la biberoanele lui alex(ca sa nu le mai "iubeasca" atat) am taiat din ele pana nu i-au mai placut si gata...dar a plans cateva nopti...tre' sa te tii tare pe pozitie si scapati...dupa aceea nici mie nu-mi venea sa cred ca dormeam si eu in sfarsit linistita...fara sa ma trezesc in miez de noapte sa fac ate(lapte) [:D] va pup pe toate sa aveti somn usor monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Neata tuturor. Monica, mi-ai facut pofta cu placintele alea. Mama, ce bine arata [pofta]! Ne pregatim si noi pentru ziua Mariei, am cumparat deja niste chestii de party si o lumanare de tort. Vreau sa-i mai cumpar si niste baloane iar azi vreau sa dau comanda de tort. Ma gandesc sa-i fac tortul la Piticot, pe Petre Ispirescu, stiti cumva daca sunt bune torturile la ei? Copii n-or sa fie prea multi, doar verisorii Mariei, pt. ca in rest, pe cine am invitat, nu pot veni [:(] Uram insanatosire grabnica puilor bolnaviori si succes celor care azi incep scoala/gradinita! [flo] [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory, n-am mai reusit. Cred ca am sa merg eu la o banca. Poti sa-mi trimiti pe PM datele Doinei? Lexi, eu numai de la Piticot am luat torturile baiatului. Mie mi-au placut mult. Uite aici tortul de la botez, facut la ei: http://www.flickr.com/photos/11155096@N04/1052837154/in/set-72157601310191421/
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua fetelor, VIO sa stapaniti sanatosi mobila si mult succes la scoala,sa ne spui cum a fost DORY a-ti inceput gradinita?cum a fost? ANDREEA frumos tortul dar spune-ne si gustul cum a fost,eu sunt mai ciudata,imi plac fff mult cum arata torturile de la piticot dar gustul mi se pare mai fad,nu stiu,eu fac comanda la cofetaria LA LUNA cum mergi de la posta din margeanului spre piata este chiar pe partea stanga,le fac simple adica cu floricele sau ce vrei dar gustul este absolut minunat de tort facut in casa,daca treceti pe acolo sa luati o prajiutrica si o sa va convingeti CRISTINA lasa ca sa vezi ce frumos iese la tine acasa si ce o sa se distreza picii... noi ieri am fost la ikea in plimbari si in cautare de mobila pt pitic cu toate ca am vorbit cu cineva sa o facem pe comanda dar am fost la "furat" de idei si pana la urma ne-am intors cu o masuta de cafea,cu niste prosoape mai deosebite si un suport de jucarii pt copil asa ca ne-am si plimbat,am si cumparat si am pierdut si timpul va doresc o saptamana frumoasa si va pupic pe toate MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor va multumesc pt urari... monica,Dory multumesc pt urarile de "la multi ani!!" mi-a facut-o Mihnea azi,ca sa sarbatoresc mai frumos,mai palpitant... in singura balta din curtea scolii cine credeti ca a plonjat?! sigur...MIHNEA!!! noroc ca nu era atatade mare balta [:D]s-a murdarit doar pe camase si pe ghiozdan.... altfel a fost ok,nu s-a dat prea tare in spectacol....ca nici n-a avut timp [:D] le-a dat cartile,abecedar,matematica,cunoastera mediului si religie... miercuri o sa avem sedinta sa ne spuna ce ne mai trebuie!! oricum ma bucur ca a nimerit la cea mai buna doamana din an(o stiam si am optat pt ea) dar altii de la gradinita de langa scoala desi au optat pt invatatoarea asta nu au nimerit la ea si parintii erau dezamagiti.... ca una din doamne cica e putin mai trilu-liru si cealalata e tanara.... Monica,pai n-am uitat ca ai vazut pozele,stiam ca tu si Dory le-ati vazut, le intrebat pe celelalte fete... acu' ce sa zic sunt eu mai batrana cu un an(azi),da' yo ma simt de 17,hai sa nu zic chiar asa...ma simt de 27 de ani[:D][:D][:D] va pup Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

VIO LA MULTI ANI sa fii sanatoasa ,si tot ce iti doresti sigur ca am vazut pozele copilasii sunt superbi dar nu prea cunoastem cine e pe acolo in afara de mihnea,am mai vazut si o fata parca ,sau sunt...[alcool] daca a cazut inseamna ca o sa fie cu noroc asa se zice...asa ca iarta-l plus ca asa sunt baietii mai aerieni dar sunt ai nostri si ii iubim fetelor pe unde sunteti? nu dati nici un semn........... MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio, La multi ani!, cu siguranta va fi un norocos Mihnea. Lexi, si eu tot acolo ia-m facut anul trecut tortul Alexei, a fost delicios. Mirela, inca nu am inceput gradinita, o sa va anunt eu la momentul respectiv. Astazi am fost la banca si ia-m trimis banii Doinei.Acum intru si la umanitare sa-i spun si ei. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...