Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (31)


Recommended Posts

fetelor,va multumesc [asia][asia][asia] stiti cumva vreo doamna invatatoare iesita la pensie care sa vrea sa stea cu un copil dupa ore(asta e Mihnea!!) ....prin zona sau prin 13 septembrie.... daca stiti sa-mi spuneti si mie [pup] acum plecam la sedinta sa vedem ce tb pt semiinternat, Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns
cate ore vrei sa stea VIO? ca eu am ceva pe strada dar vrei neaparat invatatoare? si eu sunt disperata pt ca ne-a anuntat ca intra cresa in renovare si dau toti copii acasa pt vreo 3-4 luni asa ca....trebuie sa caut o gradi particulara pt perioada asta si nu stiu nici una[bang][bang][bang][bang]sau o doamna care sa stea de dimineata pana seara dar cred ca mai greu ca vorba lui mircea"traim in romania si asta ne ocupa tot timpul" pupici fetelor MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by MIRCLAU ANDREEA frumos tortul dar spune-ne si gustul cum a fost,eu sunt mai ciudata,imi plac fff mult cum arata torturile de la piticot dar gustul mi se pare mai fad,nu stiu,eu fac comanda la cofetaria LA LUNA cum mergi de la posta din margeanului spre piata este chiar pe partea stanga,le fac simple adica cu floricele sau ce vrei dar gustul este absolut minunat de tort facut in casa,daca treceti pe acolo sa luati o prajiutrica si o sa va convingeti
Mirela, tortul e la fel ca si prajiturile. Mie aproape toate imi plac de acolo. De ziua lui Tudor am facut un tort din crema de fructe cu bucati mici-mici de fructe (singurul pe care il aveau fara cioco), si a fost foarte bun. Dory, merci!
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, vio La multi ani! sanatate multa si tot ce-ti doresti [pup] ma bucut ca mihnea a nimerit la o invatatoare klumea...asta este f important...ref d-na care sa stea u ela casa eu stiu una dar e cam dura si nu o recomand [:D] Dory, [pup] multumim ca te-ai ocupat tu de pus banutii la bancapentru Doina eu sunt pe-aici prin bucatarie..deja am innebunit, au deschis fete un sub cu mancare arabeasca(eu si sotul suntem innebuniti dupa ea ca si dupa altele thailandeze, japoneze, etc) asa ca-mi bag si eu nasul pe-acolo si fac tot felul de retete date de fete... azi am facut o prajiturica Basbousah se numeste http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri/photo#5111192297874258706i urmeaza altele doua la preparat din carnitza de miel si alte bunatati [:D] fetelor eu sincera sa fiu nu am gasit la nici o cofetarie un tortulez care sa ma satisfaca in totalitate [:D] stiu...sunt nebuna, nu-i asa? am tot facut si eu comanda si la tip-top si la mc monnis...arata f bine dar nu mi-au placut...asa ca ai bine le fac eu in casa,arata mai nashpa dar macar stiu ce-am pus in ele [:D] lexi, mirela, andre-ea [pup] si pe voi si copilashii cris [pup] cum mai este ale? [pup] sti ca azi noapte parca s-a molipsit si ruxi de le ea [:D] s-a trezit plangand dar a adormit singurica la loc si parca tragea si de nas...dar azi dimineata nu mai avea nimik. va pup pe toate astept sampania si tortul de la vio [:D] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, tu vrei sa ne inebunesti cu bunatatile tele... [pofta],sa ne arunci si noua cate o bucatica din ce faci tu pe acolo ca tare bine (si cred ca si bune [:D]) mai arata, si vrei sa spui ca te laudam noi degeaba, nu ???Ce ai spus tu despre torturi, este ft. adevarat, dar trebuie sa ai si putina indemanare sa le faci [:D][pup]. Fetelor, sa va spun despre Alexa, ieri ia adus Adi o pereche noua de cercelusi iar mamaia a invatat-o sa nu lase pe nimeni sa puna mana pe ei si sa o vedeti cand ii zice cineva ceva despre ei ce-si acopera urechile cu mainile [^] Cristina daca ai 2 min. libere sa intri si sa ne spui ce face Ale, eu sper sa fiti ok., [pup] Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Febra face Ale, azi noapte de la 1 pana dupa 3 am avut program artistic, azi pe la 5 dupa amiaza s-a incalzit iar... O trec din seara asta pe augmentin desi dr nu a venit sa o vada (era fullll de copii raciti), dar e clar racita. Nici eu nu-s chiar ok, ma cam ustura gatul si pe la 5 cred ca si eu ardeam, ma luase un frison la serv de nu puteam vorbi.... Astea sunt noutatile... [url="http://good-times.webshots.com/album/559812654ebXvma?track_pagetag=/page/photo/goodtimes/summerfun&track_action=/ViewActions/FullAlbum"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire,vrem de preferinta o invatatoare ca acestea stiu metodica pt nivelul lor...' mai tarziu cred ca ne mai pricepem si noi ca am facut printre altele metodica dar la nivel de liceu!!! ideea a ca tb cineva care sa stie cum sa-l ia cu scrisul(eu una habar nu mai am cum se fac literele astea noi [:D],sigur ca as invata dar nu mai am timp)... deci daca ar fi ar tb sa-l ia de la scoala la 12 si sa stea pana la 5 cand vin eu acasa... multam'[pup] monica uite [papica]-zici si tu ca e tort(ca eu l-am cumparat,ca n-am rabdare sa fac[:D]) si sampanie[pahar][pahar][pahar] le servesc pe toate fetele!!! dory bine ca ai luat fetei cercei ca sa fie si ea domnisoara,ca in curand n-o sa mai faca 3,14-3,14 in pat ... eu am tras cu aspiratorul ieri si mi-am pierdut un cercelus[q]....nu-mi mai amintesc cand l-am lasat pe masa si a cazut si asta mi-a fost... sa ma fi vazut cum am desfacut sacul sa caut[alcool]da' nu l-am mai gasit ca era micutz...acum asa rau imi pare!!! deci posibil sa-mi iau altii[:D] ehhh,am vazut yo unii frumosi cu niste perlutze negre...am batut asa un aporpo la al meu,da' cica lui nu i se potrivesc [:D] am uitat,monica,mor de invidie(in sens constructiv,desigur) pe prajiturile tale....sotul tau e un fericit si un rasfatat[:D] [pup] pe toate Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...