Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

bine v-am gasit! prezentare


alimaxi

Recommended Posts

ciao! in sfarsit mi-am luat inima-n dinti si am devenit si eu membru activ pe forum! ma numesc alina muresan si locuiesc in germania impreuna cu sotul meu claudiu si cu baietelul nostru maximilian, care s-a nascut pe 10 septembrie 2004. a avut la nastere 4030gr.si 58cm. desi nu am scris nimic pana acum, va citesc de cand maxi avea 6 saptamani de viata intrauterina si mi-ati fost de mare ajutor cu sfaturi si idei, de-a lungul celor 9 luni de sarcina. abia astept sa ne cunoastem mai bine si sa va impartasesc si eu gandurile, bucuriile si nelinistile mele! avand in vedere ca sunt membru nou, probabil ca o sa cer ajutor daca o sa intampin greutati!va multumesc de pe acum anticipat. va pupam cu drag, membrii ai comunitatii alina si maxi alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns
alina si maxi, bine ati venit in familia www.desprecopii.com. Alina, uite la http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36688 ai sa gasesti mai multe mamici cu bebei nascuti in aceasi perioada cu Maxi. inca odata bine ai venit [flo], Freia si [copil] Alexa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...