Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce masina sa cumpar ??? In Japan


Recommended Posts

Cei care locuiesc in Japonia ce ma sfatuiti , mi- s-a stricat masina si ca sa ma apuc sa o repar costa destul de mult , din cauza asta m-am hotarat sa cumpar alta dar printre modele cele noi aparute . As dori una mai micuta de dama , dar sa fie mai spatioasa in iterior , cele recomandate in special pt transport copii . Imi pute-ti recomanda cateva site-uri. Nu -mi vine acum in minte dar sunt unele modele fabricate si gandite special pt mamici , care sunteti in tema va rog frumos![asia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
http://www.honda.co.jp/auto-lineup/fit/
Mie imi place Honda Fit, am avut ocazia recent sa ma "prostesc" la volanul uneia[:p] si mi se pare destul de usor de manevrat de catre o femeie. Plus ca e foarte incapatoare si nici designul nu e aiurea. Seamana mult cu Mercedes clasa A. Asta ca o parere fff. personala.
Jumatatea mea ma aproba[:)] si imi zicea ca se vinde f. bine masina asta. Daca te intereseaza orice detaliu , intreaba-ma si o sa il chestionez pe sotul meu ca el e cel in domeniu-are un office de distributie Honda. Si urla din dormitor ca pt prietenele mele face reducere[:D]! Te pup si mai vb![pup] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Voi cu atatea masini bengoase acolo.... Eu vreau sa iti spun ca am un Nissan si ma impac perfect cu el. De un an si ceva nu am schimbat decat ulei si am pus benzina. Asa ca il recomand cu caldura [bis] si mai ales cu aer conditionat (la noi nu se poate supravietui fara). Sotul are Daewoo si nu il recomand la nimeni. Stiu ca in tara e vazut ca o masina f. buna, dar aici e cea mai nashpa. Numai bine, Mamamariana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...