Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bebelusi de martie-aprilie 2004 (28)


Veve

Recommended Posts

SErvus fetele!! Uraaaaaaaaaaaaaa, a aparut cuscraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (si ca de obicei am disparut eu pt cateva zile) Kata ma bucur din suflet ca ai revenit, ca ginerica are un dintisor si iti doresc multa multa putere sa treci cu bine peste greaua incercare de acum (mama).E cel mai groaznic sa fie cineva bolnav cu atat mai mult mama insa fii sigura ca medicina e destul de avansata in zilele noastre ca sa se faca un lucru bun.Multa sanatate si rabdare multa. [pup] Tu fetele eu nu am mai intrat ca mi-a fost cocolina bolnava (racita). Ieri tocmai m-am dus la nenea doctorul si ne-a spus ca totul e ok (au ramas doar mucisorii) Acu nu mai stau mult, sper sa va citesc mai tarzior.Ma duc cu Hanna la plimbare si ma intorc sa apuc sa o pun la somnicul de amiaz in patutz la ea. (doctorul ne-a prescris in zilele astea multa plimbare in aer liber, face bine la mucoasa mica cica aerul curat si umezeala de afara) Hai pupicei la toate si....sper sa revin si eu cu amanunte si noutati. PS: voi cum reusiti sa imbinati atat de bine Dc-ul cu bb-ul cu , casa si restul treburilor? Eu una abia -mi mai vad capul parca-mi zboara timpul nu alta. paaaaaaaaaaaa PS2: Am reusit doar sa mai citec ca si la Clau e totul ok , cat de cat. Uraaaaaaaaaaa pupicei la toate Lavinia-mama si micutza Hanna ( 16.04.2004 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cuscra,cam rar,dar ma bucur ca te mai vad pe-aici!Ai grija de HANNA, si scoate-o la aer, chiar de-i frig ii face bine.La bazin cred ca n-ati mai fost. Buna intrebare: cum imbinam atit de bine DC cu BB-ul.Eu am laptopul deschis toata ziua, si nu-mi trebuie decit 5 minute sa citesc si alte 5 sa mai scriu un mesaj-doua.,si astfel nu ramin in urma cu cititul, (si atunci stau cu Roby in brate ).In rest sunt la dispozitia lu' fi'miu. Mama, e bine acum,multumesc pentru gindurile bune,ea e mai puternica si mai optimista decit noi toti la un loc,n-am vazut asa ceva, noi suntem mai darimati.In rest suntem bine, te- astept pe YM miine!!!! Va pup.Azi ma duc la mama cu copiii, ii este dor de ei. [pegeam] Catalina, [url="http://pg.photos.yahoo.com/paulatudoran"][copil][/url] ROBERT [*] CATALIN[*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna iubitelor! Azi e SARBATOARE MARE MARE!! [bum][*][papica][s][berica][bere] Sarbatoritilor de azi, celor ce poarta cu mandrie frumoasele numele de ANDREI SI ANDREEA, le doresc tot binele din nume ![s] Inaioana sa-ti traiasca Katja, sa fie sanatoasa si sa va aduca numai bucurii![s] Orasului meu iubit, cel mai frumos oras din lume, GALATIULUI ii doresc sa infloreasca si sa se imbogateasca, precum si locuitorilor lui sa fie sanatosi, fericiti si bogati! [bum][bum][bum] E atat de frumos afara! E cald, senin, strazile sunt pline de comercianti si cumparatori, tarabele expun lucruri extraordinare, strazile sunt impodobite cu mii de beculete,stelute si perdele luminoase, ce mai iti vine sa iesi pe strazi si sa ramai acolo in aceste doua zile de sarbatoare! De la ora 4 circulatia e deviata pe strazi laturalnice si toata lumea iese la plimbare . E un fel de Rio de Janeiro mai mic si mai hibernal. In alta ordine de idei noi muncim, nu avem liber nici azi nici maine ( cum are tot Galatiul cred), dar ma consolez cu [dc] si nu e o consolare oarecare. Irismetal eu n-am reusit sa vad pozele, dar mai incerc. Imi spune ca e o eroare, dar nu stiu sa-ti spun de care si cum se rezolva. Mickyyy bafta la analize! Despre DaVinci Code am citi si eu pe forum, daca afli ceva despre el spune-mi si mie te rog. Acum trebuie sa fug, dar mai vorbim. O zi buna in continuare! [url="http://community.webshots.com/photo/210915540/210916783xdJPXE"] [bis][bis][bis] bebelusa DARIA [/url] si [url="http://community.webshots.com/user/LauraFlo105"] mamica LAURA [bis][bis][bis] [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai m-am intors de la centru medical Romar...mi-am terminat si restul analizelor......subtire de vara...in 10 minute de analizat m-au "usurat" de mai bine de 3 milioane.....si tot mi-au ramas 2 analize care cica nu le fac. Dar mai mult ca sigur n-o sa le mai fac ca se fac doar la Cantacuzino si decat sa ma duc acolo la 7 dimineata, sa-mi dea bonuri si sa ma plimbe de pe-o zi pe alta, mai bine lipsa....oricum am un pomelnic de analize facute, cred ca n-am facut in viata mea atatea analize. Asta e....noi sa fim sanatosi.....ca le-om scoate cumva la capat.....si cand ma gandesc ca luna asta facusem planuri marete, ca n-o sa mai intram pe creditul de pe cardu' lu' barbata-meu [bang][bang]. Chiar...de ieri tot zic ca va-ntreb si am uitat....in week-end mergem la Braila, ii iau motul nepoticii mele si habar n-am cu ce se merge la mot. Niste cadouri pentru fetita (care le-am fi luat oricum), asta sigur, dar se mai dau si bani, se mai cumpara si altceva? Motul il fac acasa, deci nu va fi ceva simandicos, dar totusi, nu vreau sa ma duc nepregatita, nu ca m-ar da afara banii din casa. Mickyyy[gravi] si [copil] Malina Ioana (31.03.2004)
[foto] [url="http://community.webshots.com/user/mickyyyy"]Album Malina[/url] & [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34545"]Povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...