Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bebelusi de martie-aprilie 2004 (28)


Veve

Recommended Posts

Kata, ma bucur ca te-ai intors la discutii! Imi pare tare rau de mama ta si iti doresc sa fie bine pentru familia voastra. Tie iti doresc sa ai putere sa treci peste aceasta incercare si sa ai mult curaj! Daca iti face bine sa te descarci la noi, spune-ne fara teama! Elena, ai terminat cartea (The Da Vinci Code)? Ti-a placut? Mi-am comandat-o si eu si astept sa o primesc. Clau, are Steaua fani si la Arad? Tare haios Claudiu si tu cand povestesti![:D] Si eu ii dau Larei kiwi de la borcanel in amestec cu mango si banana. Asa cum zicea si Elena, nu cred ca ii curata cineva de samburi. Pofta buna lui Raul! Laura, pai deci e mai bine ca mine, ca nu ma mai omor s-o fac pe Lara sa se culce in patul ei! De camera ei ce sa mai zic?? Micky si Clau, felicitari pentru gandurile altruiste! Daniela si papusa [url="http://photos.yahoo.com/neda1972"]LARA[/url] - 7 aprilie 2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Alona, in optiunea unde iti alegi numele albumului poti sa alegi si "tema" sa: baiat, fetita si mai sunt cateva. Cred ca de-acolo mi se trage background-ul roz. Este butonasul de sus dreapta "Edit album info". Daniela si papusa [url="http://photos.yahoo.com/neda1972"]LARA[/url] - 7 aprilie 2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI Iulia, Ilinca si Alexandru Dragelor, va multumim din suflet pt. urarile de bine. Mia si Lucas au fost ieri copii model. Am fost la niste prieteni si au fost tare, tare cuminti! Lucas se taraste incepand de azi f. bine iar Mia sta in fundulet f. bine. Parca au asteptat sa faca 8 luni, ca sa faca si ei chestiile astea. Catalina, imi pare rau, am inteles ca mama ta e bolnava. Nu gasesc mesajul in care ai scris asta... nu stiu de ce nu il vad. Trebuie sa le mai iau o data la rand pe toate. Ii doresc din toata inima multa, multa sanatate! Sa va ajute Dumnezeu sa treceti cu bine peste greutatea asta. Claudelu, sper din suflet sa se rezolve si problema cu cumnata ta. Incearca s ail inveselesti pe sotul tau, cred ca e f.f. greu pt. el. Nedda, deci la voi a nins. La noi nu, e superb afara, soare, nu f. frig, o sa iesim imediat cu astia mici afara. Si noi am mancat curcan aseara[:D] si am venit f. tarziu acasa. Si sotul meu a citit DaVinci Code (mai mult pe tren, pe drums spre/de la servici). El pe urma a citit si "The Wholy Grail" - asta e e mai stiintifica, si pe asta cica se bazeaza mult DaVinci Code. Va pupam. Simona, Mia si Lucas (25 Martie 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...