Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

unghiile false ...si sarcina


Recommended Posts

Buna tuturor.......as vrea sa imi spuna si mie cineva daca unghiile false sunt interzise in timpul sarcinii......din cate am mai citit , vopsitul parului sau epilatul ar fi interzise[normal ca parerile sunt impartite]dar subiectul unghiilor nu l-a deschis nimeni... As vrea sa-mi pun unghii false....si de aceea va intreb..[pup] la toata lumea.. ANDRA-11 saptamani[gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Faza cu vopsitul parului e o prostie, prejudecata... Nu au cum sa-ti dauneze unghiile false, poti sa le pui linistita [:D] Iren dubla mamica [zana] Bogdanelu nazdravanu [copil] si Julia zbintuita[majoreta] [url="http://community.webshots.com/user/iren2004"]Poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunea cineva : daca esti insarcinata nu inseamna ca esti si bolnava.......sunt de acord cu aceasta afirmatie insa ,,paza buna trece primejdia rea,, Am tot auzit pe ici pe colo sa nu mananci nu stiu ce branza sau nu stiu ce fel de carne,ba sa nu te vopsesti ,ba sa nu te epilezi,sa nu-ti dai cu nu stiu ce fel de creme sau sa bei nu stiu ce fel de ceaiuri prea mult timp....incat[:0]......uite ca m-am gandit ca pana si lipitul ungiilor false poate fi o problema...[:D][pup].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...