Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

nasterea la tv


nerfani

Recommended Posts

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Desi este o emisiune realizata cu mult suflet, mie imi pare ca o reclama mascata in favoarea unor medici (aceiasi). Nu stiu de ce numai dr. Cioflan este vizat (rar apar alti medici), ce grozav este, dar din motive obiective nu a fost alaturi de fata din ultima poveste cand aceasta a nascut (o operatie de maxima urgenta...probabil cu multe zerouri in plic). Nu vreau sa fiu rautacioasa, dar este complet minimalizat rolul neonatologului. Gratiela.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu sunt de acord cu grati.ela.intr-adevar doctorul nu a putut veni si nu din motive personale.n-ai observat ca s-a ofticat si el?ce nu inteleg este de ce nu arata si alti medici si alte spitale din tara.nu stiam ca se filmeaza la polizu.chiar acolo se filmeaza?eu nu pot sa ma uit la emisiune cand arata cum vine bebe.mi se face rau si frica.prefer sa nu vad si sa nu stiu ce se intampla,sunt f slaba de inger.[q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Taaaaare-i mai place sa "pozeze" dr.Cioflan (la sala, acasa, etc, totul ostentativ)! Si mai este si dr.Luminita Dima (parca) care a ocupat o emisiune intreaga cu locurile unde a copilarit si petrecerea de ziua domniei sale, timp in care si-a ridicat singura osanale. Lasa pe altii sa vorbeasca despre tine, nu te incorona singura! Una peste alta, emisiunea era interesanta la inceput, cand puneau accentul pe miracolul nasterii, si nu pe personalitatile megalomane ale anumitor dr.!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor! Jojo, as vrea sa ma insel, dar fiind o sarcina cu probleme si cu multa miza emotionala nu crezi ca putea fi alaturi de fata, ca doar nu a nascut intr-o secunda? Dar nu asta este neaparat important; este bine ca a fost prezentat acest medic dar cred ca sunt si altii ca de nu, este tare trist. Plec si nasc la Braila ca macar acolo sunt 3 medici de soi. Gratiela.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...