Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sanii dupa alaptat!


Recommended Posts

Fetelor! Help! Am doar 19 ani, am o fetitza de 2 luni, pe care nu o mai alaptez, dar sanii mei arata ca la o baba de 80 de ani!!! Sunt lasati, departati si aureola(chestia aia maro) e FOARTE mare! In o saptamana imi vine sotul din Romania si sincer, mi-e rusine sa ma dezbrac in fata lui! :) nu ne-am vazut de 5 luni, iar el are alta amintire despre sanii mei! Ce fac? Sfaturi va rog, exercitii, orice!!! Multumesc si sanatate! Andreea[8**], Doru[9cer] si Nathalie[copil][zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sper sa-si revina iute !Oricum in principiu nu conteaza,sau ne iluzionam ca e asa, iti dai seama ca nu v-ati vazut de atita timp. Si eu tot astept sa-si revina la parametri normali,dar in cinci luni de cind nu mai alaptez si-au redus dimensiunile dar mai sint inca lasati.Evident nu ca in prima faza,dar nu trag nadejde sa se reabiliteze total! dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea, ai doi copii? Sa stii ca poate fi o mostenire genetica. Mama ta cum are sanii? Sa stii ca isi mai revin, si areolele se mai micsoreaza, dar nu intr-o saptamana cat mai ai pana vine sotul. Daca te mai ingrasi se mai ridica sanii si se mai umplu, daca nu... nu prea au cum, poate doar chirurgical. Poarta si tu lenjerie sexi cand faceti dragoste, incearca sa nu il lasi sa te vada in toata splendoarea la lumina. Nu stiu, cred totusi ca nu ar trebui sa te ascunzi de el, e sotul tau si a participat si el la "degradarea ta fizica". Asa ar fi ideal, dar si eu sunt pudica si incerc sa-mi ascund defectele in fata sotului. Daca o iei pe panta asta.. o sa te tot ascunzi, o sa te stresezi, o sa incepi sa nu te mai bucuri de momentele intime... mai bine pune totul pe masa, la vedere: asta sunt si cu asta defilez. http://www.babiesonline.com/babies/i/ilincuta http://community.webshots.com/user/danaf123
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa-ti traiasca fetita !!! Nu-ti face probleme. Nu cred ca sotul tau nu e constient ca survin unele modificari. Si 5 luni ... [:D] Eu cred ca va fi mult mai ocupat cu altceva [;)] Multe lucruri care noua ni se par dezastru, barbatilor nu li se pare out of order [:D] Ei cred ca sunt mai practici ! Eu fac exercitii de apropiere (impingere) a palmilor la nivelul sanilor, astfel muschii se contracta. Si dus rece-cald (nu rece ca gheata ...). Importanta e sanatatea !!! Si nu te mai stresa pe tema asta. Esti perfecta, esti mamica, iar el va fi foarte fericit sa-si revada gagicile !!! Trust me ![^] Leoaicele Daria & [bibe] Giulia (16.08.2004.) "La vita e` una bataglia, la morte un`avventura" [foto]http://community.webshots.com/user/giulia16
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Odata ce am devenit mamici nu vom mai avea sani care i-am avut doar daca facem operatie de ridicare a sanilor.Eu nu mai alaptez de vreo doua luni,fac zilnic exerciti pt ridicarea sanilor si dusuri cat mai reci si nu se vede proape nici o schimbare,deci intr-o saptamana nu ai ce face. Eu sunt sigura ca sotul tau va baga f putin in seama "problema"sanilor mai ales ca nu v-ati intalnit de cinci luni;si apoi amandoi ati participat la "modificarea"corpului tau,nu?Eu zic ca nu trebuie sa-ti faci asa mari probleme,bucurate de [copil]si multumestei lui D-zeu ca sunteti sanatosi Anca [mamica] Naomi Ioana(22.07.04)[fetita] http://community.webshots.com/user/naomi_ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt sigura ca sotul tau va baga f putin in seama "problema"sanilor mai ales ca nu v-ati intalnit de cinci luni; Eu zic ca nu e chiar asa Inteleg ca ultima oara cind s-au vazut ea era insarcinata in 6 luni. Ia gindeste-te tu ce sini misto avea atunci [cool] ... Simona http://community.webshots.com/user/simonabb
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt de parere ca nu ai de ce sa-ti faci probleme. Si sanii mei s-au schimbat dupa nastere si cu toate eforturile mele ( dusuri reci, gimnastica, masaj ) nu am obtinut vreo imbunatatire semnificativa. Pentru ca ma deranja foarte tare problema am incercat s-o maschez in fata sotului meu. Dar tot ce am obtinut a fost tensiune in relatia cu el ( pentru ca incepusem sa fiu foarte stresata si nu mai puteam sa ma relaxez ). Pana cand am avut o discutie deschisa cu el ( care l-a lasat cu gura cascata, el saracu' nebanuind care e adevarata problema credea ca el e devina, ca face ceva gresit ) si am aflat cu stupoare ca lui ii plac sanii mei ( asa cum sunt , sau mai bine zis cum au ajuns :)). Am vazut ca intr-o relatie conteaza foarte mult atitudinea pe care o ai. De fapt atitudinea te poate face incredibil de sexi. Alexxia Lumea este plina de frumusete atunci cand inima este plina de dragoste
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simonabb,ultima oara cand a vazuto sotu era singura,acum sunt doua.Ce crezi ca e mai important pentru un tata :sani sotiei sau bebelusu care l-a adus pe lume????? Andreea chiar te rog sa ne povestesti reactia sotului tau,binenteles daca o sa vrei[pup] Anca [mamica] Naomi Ioana(22.07.04)[fetita] http://community.webshots.com/user/naomi_ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am senzatia ca pe tine te deranjeaza in mod special. Ai 19 ani. E normal. Eu ca sa fiu in locul tau (ceea ce nu se va putea niciodata din motive lesne de inteles), deci in masura in care m-ar deranja pe mine acest aspect si nu as putea sa trec peste el, dupa ce s-ar incheia toate tratativele privind copilul(-ii dupa caz) pur si simplu as merge la un cabinet privat de chirurgie plastica unde as solicita o consultatie informativa pentru a vedea opinia unui medic plastician. In urma discutiei profesionale as discuta cu mine insumi si cu sotul si as trage o concluzie. Foarte posibil una de corectura pentru ca nu sunt noutati aceste corecturi si pentru ca as avea 19-20 de ani. Consolarea cu "esti mamica asta e !" pe mine nu m-ar caracteriza eu consider ca fiecare dintre noi ca suntem femei sau barbati, mamici sau tatici, avem dreptul la o imagine cat mai apropiata de dorinte sau aspiratii personale in functie desigur si de posibilitatile concrete si de conjunctura. Este doar o parere. Marius PS. Nu te speria de sotul tau pentru ca realmente dincolo de toate este sot si mai ales tatic. Daca ar avea de ales intre a vedea o pereche de sani fie ei chiar si perfecti si a nu va vedea pe voi, ce zici tu ce ar alege cu ochii inchisi si fara nici cel mai mic complex? Eu am raspunsul de la bun inceput.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...