Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

grup de suport pentru slabire maxim 5 kg (2)


Recommended Posts

Sa-mi spui daca poti incepe de maine,ok? Am mai citit ca ceaiul verde cu o feliuta de lamaie (stoarsa in ceai)baut fierbinte dupa masa topeste grasimile si accelereaza arderile.Ce zici bem,ca tot trebuie sa "sorbim" ceva in dieta asta!?! Pupicei si tinem legatura!!! livia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 178
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Desi beau zilnic (aproape) ceai verde si maninc fara piine si cit mai putin posibil nu am reusit sa ajung decit la 61 kg si sunt tot timpul flaminda. Am fost la 1,64 si 62-63 kg. A-propos, ceaiul asta verde este groaznic de amar sau am luat eu un pachet expirat? Cert este ca nu pot bea mai mult de o cana pe zi de amar ce e. Nu am sa ma dau batuta, dar ma gindesc ce am sa ma fac de sarbatori??? Cu drag, Mihaela.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bang][q][q][q][q][bang] sunt o [grasa][grasa] M-am ingrastat din nou!! Nici nu va pot spune ce injuraturi sunt la gura mea! Abia dadusem jos 2 kg si acum apropae le-am pus la loc. Pai cum sa nu le pun daca am tinut-o numai intr-o sarbatoare? marti am mancat ca porcu: aperitve, lasagna [pofta], amandine, alune, bere etc, miercuri si mai porc ca marti: ziua am tinut post, iar seara mi-am facut cartifi prajiti cu salata etc, apoi am iesit in oras cu niste lume si nu am stiut ca e masa cu meniu fix pe care fie ca-l consumam fie ca nu trebuia sa-l platesc asa ca am bagat in mine: aperitivele, felul 2 pestele, felul 3 friptura nu stiu de care... evident nu am mancat tot, dar simplul fapt ca am ciugulit din toate astea m-a facut ca in fix 2 zile sa iau 1 kg jumate![q][q] Nu e corect![bang] M-am chinuit aprope 2 saptamani sa slabesc 2 kile si le pun la loc in fix 2 zile! Imi vine sa urlu de nervi! In alta ordine de idei, dragelor va anunt ca pana luni eu numai vin la scarbii (adica la serviciu) prin urmare, daca domnul meu nu isi ia laptop-ul acasa in weekend, ne vedem abia luni! [cusca] Ce draci am! pedepsiti-ma!! sunt un porc![bang] So if you tried to understand me Would you crucify or damn me Or stand by me Like smoke around the flame
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceaiul verde e amar daca e tinut prea mult in ceainic. Eu il fac foarte slab si nu mai e asa amar : 1litru de apa cu un pliculet. Mai sunt si varietati de ceai verde parfumat (cu bergamota sau grape-fruit) si imi plac tare mult. Eu sunt pe calea cea dreapta : azi dimineata aveam 51,7. Mai tin de treaba sa mai pierd macar 200g sa-mi dae flafi floricica, caci vreau floricele ! Curaj fetelor ! Mik.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu este amar ,dar asa e nu trebuie sa-l faci foarte concentrat si sa-l lasi prea mult in ceainic ,va fi ok,iti spun. eu v-am mai spus mai exista un ceai foarte bun soc cu lamaie la pliculete daca gasiti incercati-l si pe asta ,le mai combinati Ramona si Patricia SA AUZIM NUMAI DE BINE c ramona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...