Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Diferenta de virsta!


Recommended Posts

sa fie o problema asa de mare ,tinind cont ca dealungul anilor am trecut prin mai multe experiente de care sincer nici nu vreau sa-mi aduc aminte.Acuma ,sint fericita chiar daca sotul meu este cu mult mai mare decit mine,dar am linistea sufleteasca de care aveam atita nevoie.In plus o am si pe micuta mea[copil]de 11luni.De obicei lumea birfeste mult vazind diferenta de ani (cel putin in Romania),[grup]voi ce parere aveti?[pegeam]Sarbatori Fericite!ada si Robe[copil] ada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 71
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Niciodata sa nu te gandesti la ceea ce zice lumea. Pana la urma fiecare trebuie sa-si vada de propria viata. Daca pentru tine este totul in regula si stii ca sentimentele pentru el sunt sincere, nu trebuie sa te intereseze deloc de ceea ce zice lumea. Sa-ti fie sanatos si voios bebelul de 11 luni! Lucia sotia lui Csaba.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca am vorbit in tinerete cu 2 baeti mai mari cu 2ani decat mine, in rest numai su 2-3 ani mai mici si am si sotul mai mic cu 3 ani. Nu conteaza varsta ci cum te simti cu el si cum va intelegeti. Pe mine ma face sa nu uit sa fiu ingrijita si cu ceva mai tineresc imbracata, pt. mine, ca nu se baga de seama. paula2003[loveyou] & alexandra [9cer] http://pg.photos.yahoo.com/ph/alexa13tinta/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Iga. Daca voua va este bine, ce mai stai sa-i asculti pe ceilalti? Stiu ei mai bine decat tine ce iti trebuie tie ?? Tine invidia, rautatea si gura-lumii departe de familia ta. Oricum, romanii sunt inca destul de inchistati la minte in unele privinte. La fel ca si la Paula2003, si sotul meu e mai mic ca mine cu 3 ani. Iar daca ar fi fost sa ma iau dupa ceilalti (chiar proprii parinti), n-am mai fi fost astazi impreuna de aproape 9 ani, casatoriti de 4 si cu o mandrete de baiat. Observatie: in timp, sotul meu s-a apropiat foarte mult de ai mei parinti; acum, de multe ori, se intelege cu ei mai bine decat mine.. Numai bine. Ruxandra & Matei (ianuarie 2002) & sotul drag
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu asculta lumea!!Daca tu te simti bine, esti fericita si implinita inseamna ca asa si trebuia sa fie. Eu am o prietena, care locueste acum in Anglia, e casatorita si sotul ei are dublu varstei ei si au si o fata de 2 ani. Ea spune ca e foarte fericit si implinita! [pup] [mamica]alina si [copil] Alex(22.11.2003) http://community.webshots.com/user/alinavatamaniuc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si sotul meu este mai mare ca mine cu 9 ani. Vreau sa va intreb pe cele care sunteti in aceeasi situatie,adica sotul mai mare ca voi,simtiti cumva o tendinta mai mare de a va proteja(din partea sotilor). Eu simt asa o tendinta din partea lui si cate odata ma enerveaza,crede de multe ori ca sunt copil si simte nevoia sa ma controleze![bang] Roxi si bb Rares 9. april.2002 http://ca.f2.pg.photos.yahoo.com/saracutionela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iga si celelalte fete, si eu cred la fel ca diferenta de virsta nu e o piedica ca sa fim fericite (intr_un sens sau in altul). Eu mai cred ca cei care birfesc ar birfi si daca sotul/partenerul ar avea o virsta potrivita ! (genul : aia s-a maritat cu unul prea bogat / prea sarac / de famile proasta / etc etc ...). Sa-ti iei cimpii, nu alta ![bang] Cea mai buna chestie e sa stai departe de astfel de manifestari ! Ca nu merita decit dispret. Mik.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ionela-roxana
Si sotul meu este mai mare ca mine cu 9 ani. Vreau sa va intreb pe cele care sunteti in aceeasi situatie,adica sotul mai mare ca voi,simtiti cumva o tendinta mai mare de a va proteja(din partea sotilor). Eu simt asa o tendinta din partea lui si cate odata ma enerveaza,crede de multe ori ca sunt copil si simte nevoia sa ma controleze![bang] Roxi si bb Rares 9. april.2002 http://ca.f2.pg.photos.yahoo.com/saracutionela
Eu nu doar ca o simt acea tendinta, eu o si vad. Si prietenul meu nu e mai mare decat mine, e mai mic cu 1 1/2 an. Dar in fiecare seara ma ia de la servici ("sa nu se ia vreun betiv de tine"), ma tine mereu strans de mana ("daca te impiedici, macar sa te tin sa nu cazi") etc. Ma protejeaza non-stop si asta ma face sa ma simt in siguranta, pe altele poate le-ar stresa dar eu sunt o fire care are nevoie sa se simta protejata. Nu cred ca diferenta de varsta are vreo importanta atunci cand cei doi se inteleg si se iubesc! I wish I were an angel...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...