Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Diferenta de virsta!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 71
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Hop si eu! Sotul e mai mare cu 13 ani. Nu sunt probleme. La inceput mai plecam si eu urechea la gurile rele ( mai ales bunica mea). Acum nu ma intereseaza. Avem si o fetita de 8 luni. Toata lumea e happy.:) tyaa si bebe Elisa Nicola(21 sept. 2004) [url="http://community.webshots.com/user/tyaa2002"]Pozele noastre[foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor[hia],poate ca ar trebui sa stau de o parte si sa citesc doar,dar de cateva zile tot citesc mesajele voastre de pe acest forum si azi uite ca asa nu m-am putut abtine si am decis sa va scriu si parerea mea: eu zic ca miau-miau nu a facut nimic rau;primul mesaj scris de ea pe acest subiect a fost un pic ironic si atat.iar apoi daca asta e parerea ei de ce sa nu o spuna,mai bine zis sa o scrie??nu a injurat pe nimeni,nu a fost extrem de taioasa, a folosit doar o replica ironica si atat!! mai apoi s-a scris ca a fost o ´´magarie´´ ce ea a scris.eu nu as fi zis asta,dar din nou....fiecare e liber sa zica ce vrea,iar apoi daca ea nu concepe asa o diferenta de varsta intre parteneri nu vad de ce nu ar zice-o??normal nu ar fi trebuit nimeni sa se simta jignit,aici fiecare poate sa isi expuna parerea liber.miau-miau asta e facut,doar ca a fost un pic ironica.daca mie imi spune cineva ca arat ....oribil[}:)]nu m-as supara, e opinia respectivei persoane si asta e!!!![:X]si apoi sunt convinsa ca nu e singura care gandeste astfel despre diferentele de varsta!![:I] Salutari dragi la toate!!![pup] Inca o zi(Mela)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by inca o zi
fetelor[hia],poate ca ar trebui sa stau de o parte si sa citesc doar,dar de cateva zile tot citesc mesajele voastre de pe acest forum si azi uite ca asa nu m-am putut abtine si am decis sa va scriu si parerea mea: eu zic ca miau-miau nu a facut nimic rau;primul mesaj scris de ea pe acest subiect a fost un pic ironic si atat.iar apoi daca asta e parerea ei de ce sa nu o spuna,mai bine zis sa o scrie??nu a injurat pe nimeni,nu a fost extrem de taioasa, a folosit doar o replica ironica si atat!! mai apoi s-a scris ca a fost o ´´magarie´´ ce ea a scris.eu nu as fi zis asta,dar din nou....fiecare e liber sa zica ce vrea,iar apoi daca ea nu concepe asa o diferenta de varsta intre parteneri nu vad de ce nu ar zice-o??normal nu ar fi trebuit nimeni sa se simta jignit,aici fiecare poate sa isi expuna parerea liber.miau-miau asta e facut,doar ca a fost un pic ironica.daca mie imi spune cineva ca arat ....oribil[}:)]nu m-as supara, e opinia respectivei persoane si asta e!!!![:X]si apoi sunt convinsa ca nu e singura care gandeste astfel despre diferentele de varsta!![:I] Salutari dragi la toate!!![pup] Inca o zi(Mela)
Sa zicem ca a fost intr-o pasa proasta, dar asta nu ii da dreptul sa jigneasca oamenii.. Si a facut-o intentionat! In fine nu m-a deranjat ce-a zis, ci m-a deranjat cum a zis-o! Ar fi putut macar sa isi spuna parerea politicos, nu in mistouri! [url="http://community.webshots.com/user/mello007"]Mello motanelul iubit[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

problema e urmatoarea: daca mie mi-ar fi spus cineva ca ceea ce am scris e o magarie, obraznicie, idiotenie, oricare dintre termeni, eu mi-as fi cerut scuze, chiar daca nu credeam ca am facut asa ceva.Mi s-ar fi facut pur si simplu rusine ca am suparat pe cineva(chiar daca aa fi crezut ca am dreptate) Asa ca...miau miau...scuze daca te-am suparat.Un cuvant e o piatra de hotar ,da.Ar trebui sa fim foarte responsabili cu vorbele.E una din regulile elementare ale vietii....
Sabina si [hippi] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1"]Sofia Galagia[/url]
[url="http://community.webshots.com/user/sabinelu"]Cele mai frumoase fete[/url]
Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

niciodata nu am vazut probleme in diferenta de varsta.intre noi sunt 5 ani diferenta!!!!eu sunt mai mare !![:D] http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=15633&cid=15022 http://pg.photos.yahoo.com/ph/zapomena/album?.dir=5b15
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca eu intru in top pe locul trei cu 30 de ani diferenta.Si da ne iubim,intelegem,suntem pe aceeasi lungime de unda si de asta ne-am luat.Avem o bebelusha frumoasa.Acum la faza cu scaunul de rotile...o rautate si atat.Merita ignor ca doar nu o fi prima pe care o intalniti avand in vedere subiectul in discutie. Acum 4 ani cand l-am intalnit pe sotul meu el cumpara cd-uri cu Britney Spears si Backstreet Boys si eu ascultam The Doors.Cine e mai batran dintre noi doi???? Lavinia si Natalia(17.01.05)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar, nu trebuie sa pleci urechea la ce spune lumea...mai mare, mai mic, sau de aceeasi varsta, nu conteaza, atat timp cat exista dragoste si intelegere; sotul meu este mai "in varsta decat mine, doar cu 10 luni", suntem impreuna de 27 de ani si pot spune ca si acum este ca la inceput... [pup][pup][pup] la toate Hanna "Nu sunt ce par a fi - Nu sunt Nimic din ce-aº fi vrut sã fiu!... Dar fiindcã m-am nãscut fãrã sã ºtiu, Sau prea curând, Sau poate prea târziu... M-am resemnat, ca orice bun creºtin, ªi n-am rãmas decât... Cel care sunt!... " (Ion Minulescu)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele Eu am 31 si el 38 ,suntem in aceeasi luna ,ne intelegem ff bine si avem impreuna 9 copiii frumosi ,destepti si harnicuti. Asta zic si eu , in dragoste nu conteaza diferenta de virsta . Cred ca am batut recordul ,pe acest forum ,nu ma refer la distanta intre noi doi ,ci ..... la copiii. sa traiti si sa va iubiti jumatatea nistor gabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...