Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scrisori de dragoste


Recommended Posts

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cristiana... ce romantic si ce frumos. Cred ca esti foarte fericita. Dar mesajul tau a venit ca o pleashka peste deprimarea mea de acum. Si eu am primit astfel de dovezi de romantism. Din pacate, nu de la sotul meu actual, ci de la alti iubiti care nu-mi coneveanu ca le lipseau alte lucruri pe care le cautam. Acum ma gindesc ca poate am facut o alegere gresita. Poate trebuia sa ramin cu romanticii. Sau poate dramatizez eu totul in momentul de fata. Nu ma luati in seama.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am un sot deosebit, si vreau sa-l laud la toata lumea.Ne cunoastem de 4 ani si jumatate si suntem casatoriti doar de 6 luni.In ianuarie il asteptam pe bb. Cosmin(nici nu stiam ca sunt insarcinata cind am hotarit data nuntii).[cina2] Fetelor, cu omul asta am senzatia ca ma stiu de-o viata(si asta de cind ne-am cunoscut)si totusi nu ma satur sa-l "stiu" in fiecare zi.Nu e un romantic incurabil, nu e un orator foarte iscusit,dar pt. mine e omul care stie cind sa ma incurajeze,cind sa ma critice,cind sa taca...Le cam face pe toate la timpul si locul lor. Si mai ales,Biblia relatiei noastre este...COMUNICAREA.Elegea noastra nescrisa:vorbim tot,oriunde,oricind, lucru de care eu am fost privata si am suferit f. mult in trecut. Si cind ma gindesc ca a trebuit sa trec printr-un divort ca sa ajung sa traiesc aceasta dragoste la care nu mai speram. Va doresc din suflet sa aveti un sot ca al meu. Si nu sunt doar vorbe in vint... [grasa][roker]si[copil]:Mihaela,Iustin si Cosmin-mic.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

foarte frumos...[bis][bis][bis]!!!!Felicitari pentru sotul tau! eu am avut parte de un lucru absolut incredibil: eu conversam cu sotul meu [8**]- romantic romantic- prin internet eu la serviciu el la serviciu ...ei, si pentru ca nu's ce s-a intimplat ca nu i se mai misca netu s-a gindit ca e normal sa imi puna pe fax o poezie de dragoste (o am si acum)...nu va spun ce fatza [olala][olala][olala]a avea secretara cind mi-a adus-o:)[:-)))][:-)))][:-)))]>Si uite asa il iubesc de nu mai pot..asta e pentru el: [loveyou] "Imi place munca, ma fascineaza. Pot sta ore in sir si sa ma uit la ea." Jerome K Jerome
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos din partea lui. Stiu ce simti, sotul meu mai obisnuieste sa-mi trimita mail-uri surpriza, dar nu prea des. :( Eu stiu ca ma iubeste oricum, dar ma bucur mereu cand mai primesc o felicitare virtuala fara nici o ocazie anume. [:D] Lucia sotia lui Csaba. [url="http://www.cisst.org/ftp/Lucia/"]Poze Bunny[/url] [iepu]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...