Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Scrisori de dragoste


Recommended Posts

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Rufus
Cred ca citeste, in secret, ce scriu fetele pe DC... http://community.webshots.com/user/tora97
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Dar stii ce rau e sa nu ai cui sa scrii? Pt ca ai impresia ca nu conteaza sau ii e totuna. Poate nu e asa, dar... zepellina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bravo lui esti foarte norocoasa, sotul meu nu e prea romantic[bang], in schimb eu sunt pt amandoi, noi ne-am facut un obicei, de revelion schimbam o scrisoare, el imi scrie mie si eu lui, [cina2]iar eu tin cu dinti ca acest obicei sa se tina de noi pana la sfarsit numai bine liniste creste florina,mama lui thierry si in asteptarea altei minuni.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa fiti fericiti multi ani de acum in colo si sa va iubiti mult! Foarte frumos si sincer ma bucr ca nu au disparut de tot barbatii astia. Si cum spunea BIC si eu am avut asa ceva dar nu am apreciat atunci si nu pentru ca ai lipsea ceva,eu as zice soarta! Acum nu pot decat sa-mi aduc aminte cu placere ca am cunoscut pe cineva care sa ma iubeasca atat. Si sotul meu ma iubeste ,dar tine pentru el![bang] [:D]VA PUP pitica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, felicit toti sotii iubitori si atenti! Al meu, pe langa faptul ca e o dulceata de baiat...mai e si foarte amuzant! Nu prea imi scrie el poeme...dar imi trimite mesaje scurte in limba romana.[:D]..si cum el stie romana atat cat si eu stiu chineza va dati seama ce iese!!! exemple : draga meu...dragulasa meu..soti fumos...etc! Iar eu il iubesc si mai mult cand il vad asa dulce[il]! V-am pupat pe toate [pup]si sa aveti o saptamana plina de iubire! Andreea si Mara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sotii romantici sunt o specie pe cale de disparitie ... si eu sunt de parere ca le lipseste imaginatia ... dar totusi sunt draguti atunci cand incearca [bis] . ... biletele de dragoste nu am mai primit de la primele noastre intalniri de acum 9 ani ... e ceva timp de atunci ca am uitat si cum trebuie sa arate ... de mic dejun sau cafea de dimineata nici nu poate fi vorba ... ii lipseste cu desavarsire romantismul, nici macar tentative ... ... dar pot sa spun cu mina pe inima ca ma iubeste mult, intotdeauna ma protejeaza, si este atent cu ceea ce-mi doresc, este atent la ceea ce simt, ma pot baza pe el in orice situatie - iar eu il iubesc la fel de mult [8**][amoras]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...