Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cerviron


Recommended Posts

Buna, stie cineva daca se mai gaseste Cerviron si daca da, unde?! Mie mi s-a recomandat un tratament mai indelungat dar am inteles ca momentan nu se mai fabrica...Stiti cumva daca exista alte ovule cu aceasi compozitie (am inteles ca sunt din plante)sau daca exista sanse sa reinceapa sa le fabrice? Eu sunt din Bucuresti... Numai bine, Madi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Multumesc Nikoll. Nu mi-a pomenit nimic de crema de galbenele, insa astazi cand am intrebat la o farmacie mi-a spus farmacista ca momentan nu se mai fabrica si ca un inlocuitor ar fi Cervugid... Din pacate nu gasesc pe nicaieri, pe net, un prospect, ceva, din care sa aflu compozitia sa vad daca macar e asemanatoare. Daca e vreun farmacist pe forum, poate ma ajuta.. Multumesc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Madi buna,intra la Parinti intreaba,parinti raspund acolo gasesti farmacist de garda si potzi intreba acolo si sigur vei avea un raspuns concret.Numai bine si tot ce iti doresti.cu drag Fabya Fabya " Dragostea inseamna suferinta, si cum multi fug de suferinta, putini sunt cei care iubesc cu adevarat.''
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din contra eu stiam ca Cervugid nu se mai fabrica. Ciudat ..Mai bine mai incearca la o farmacie. "Plangi cu sufletul, fara a ti se umezi ochii. Razi pentru a putea reusi. Iubeste pentru a-ti putea umple inima cu adevarata dragoste. E tot ce-ti trebuie pentru a putea fi fericit." Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...