Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Varsatoarele la apel! (II)


Recommended Posts

Mstef, e super o relatie varsator-varsator...parerea me... Suntem cerebrali amandoi...de aici si chestia cu lasat-ul unuia in favoarea celuilalt nu e o problema...Normal ca intr-o prima faza ies scantei...dar cand se "raceste" treaba...e OK Suntem dornici de surprize, facem si ne plac surprizele... Poate asta face ca relatia sa nu fie perceputa ca monotona, desi in esentza totul e pe un fagas fff linistit... Varsatorii sunt si foarte altruisti...de unde in caz ca n-ai probleme, ti le faci, preluindu-le pe ale celorlalti, in scopul de a ajuta! Cateodata am senzatia ca traim pentru ceilalti, nu pentru noi! Sunt multe de spus...Dar cred ca fiecare relatie e unica, indiferent de combinatia zodiacala! Eu cu sotzul meu suntem impreuna de 12 ani!!! Ne-am slefuit, ne slefuim si ne vom slefui in continuare! Si tot cred ca vor ramane coltzuri neatinse...de slefuit intr-o viata viitoare![:D] [majoreta] Ramona si [copil]Maysa (27 ian. 2004) [url="http://community.webshots.com/user/aramona_ro"]Poze cu Maysa-"Duracell"[/url]
[:D][:D][:D] Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate.(Jack Penn) [:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns
...si n-am raspuns la intrebare: Ho-Ho...ies scantei la greu...e normal la oameni care au descarcari electrice permanente in creieras!!![:D] Si suntem si incapatzanati...idei fixe putine, da' bune si adanc inradacinate!..combinatie ideala cu parinti scorpioni...Ce cauta fata voastra in combinatia asta???[:D][:D][:D] S-a gresit!!! Macar ea nu e ranchiunoasa...ii trece...UIta pana creste mare! Oricum, ca idee, suntem teribil de independenti, nu suportam sa fim "tinuti in lant"...iti trebuie mult tact s-o canalizezi in directia dorita astfel ca ea sa nu se prinda si sa considere ca vine de la ea! Si da...incercam sa ne impunem propria parerere pt. ca suntem oamenii argumentelor si nu suportam sa ni se impuna ceva fara a sti exact motivele...Si daca le stim, tot degeaba...impunere, NU hotarat! Diplomatie si tact, da...Parerea mea... Eu am crescut in casa cu mama fecioara si tata taur!!!Si sora tot zodie fecioara! Am "evadat", evadata am fost! Nu intram nicicum in cmbinatia aia...E valabil si cu scorpioni...merge pana la un punct! Mama sotzului meu e scorpion...vad relatia mama-fiu si soacra-nora...ma abtin! Curaj!!![:D][:D][:D] ...si multumesc pentru aprecieri! Taote zodiile sunt bune! Oamenii sunt cei care le strica!!![:D] [majoreta] Ramona si [copil]Maysa (27 ian. 2004) [url="http://community.webshots.com/user/aramona_ro"]Poze cu Maysa-"Duracell"[/url]
[:D][:D][:D] Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate.(Jack Penn) [:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramona,esti o scumpa,mersi de raspuns.Nici mie nu mi-au placut mamele din scorpion pe care le-am cunoscut(cu mici exceptii).Poate avand si o "latura" de varsator am sanse sa fiu altfel cu Ada mea.Cel putin asa imi doresc.Si eu si sotul meu,desi suntem scorpioni nu suntem ranchiunosi,iar libertate eu zic ca-i lasam atat cat e necesar la varsta asta.Oricum,se spune ca atunci cand vrei sa faci un varsator sa faca ce vrei tu e ca si cum ai vrea sa imblanzesti vantul!Cam asa e!Important e ca o iubesc si vreau sa-i fie bine (ce parinte nu vrea!).Sper sa ma descurc! Mi-a placut chestia cu faptul ca oamenii strica zodiile! Michi http://pg.photos.yahoo.com/ph/michistfn/album?.dir=b2a7
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michi, esti binevenita mereu si sper sa fie utile "sfaturile" mele! Si sa pun capac peste toate: suntem o zodie f. simpatizata (eu cel putin sunt) dar foarte complexa, de aici vine si chestia cu "dificila"... Noroc ca doar noi ne dam seama de asta![:D][:D][:D] Iar cine nu realizeaza asta, ne considera fie aerieni, fie distanti, fie ciudati,...Si suntem poate prea normali...doar ca normalitatea asta are mai multe fatzete, iar noi trecem cu mare ushurintza de la o fatzeta la alta, ceea ce e greu de imaginat pentru unii! Cunosc si varsatori nashpa rau...doar sunt si ei oameni, nu?[:D] Pupici! Si ai grija de gaza ta varsatoare, stimuleza-i si canalizeaza-i cat poti de mult imaginatia, creativitatea...Si discuta cu ea ca si cu un om mare...vei fi surprinsa cat de mult poate intzelege...si cat de mult pe "nesimtite" se va fofila printre rigorile impuse de voi... [majoreta] Ramona si [copil]Maysa (27 ian. 2004) [url="http://community.webshots.com/user/aramona_ro"]Poze cu Maysa-"Duracell"[/url]
[:D][:D][:D] Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate.(Jack Penn) [:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]Mai primiti o Varsatoare in grup?! 24 ianuarie 1972. Mai fetelor da' stiu ca nu se desminte zodia asta ca fiind zodia cu cei mai simpatici, cuceritori si destepti oameni!!! Sa nu dati cu pietre-n mine!! Sotul meu este [huta]Balanta. Se spune ca femeia Varsator casatorita cu barbatul Balanta sunt perechea ideala.[9cer]Si cam asa e.... Suntem casatoriti de 10 ani si relatia noastra merge chiar mai bine decat la inceput. Acum avem si o fetita de 8 luni, care seamana cu el [bang] V-am pupat si tinet-o tot asa!!![alcool] "Cine se amesteca in Legenda Personala a altuia, niciodata nu si-o va descoperi pe a lui." ~ Paulo Coelho
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello! pot sa ma bag si eu in seama aici? In sfarsit sa cunosc si eu pe cineva nascut in aceeasi zi cu mine, ca nu stiam pana acum pe nimeni... Sunt nascuta pe 16 feb 1979, si sunt mandra! Si de ziua si de zodia mea! [^] Nu-i asa ca e ceva special cu zodia asta, mai ales cand e vorba de femei? Cunosc doar femei implinite, puternice, realizate pe plan emotional si profesional in zodia asta! [8D] va pup !!! maja, bride2be www.nuntanoastra.com http://community.webshots.com/user/ginmseb
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit fetelor noi!!!!! Badjoke, si eu sunt Varsatoare cu barbat Balanta si cu bebe de 8 luni! De ce nu vii si in grupul "bebelusilor de sept-oct-2004"? Te asteptam.... Eu sunt maritata de 4 ani (la vara) si imi vad sotul ca pe jumatatea perfecta... Singura chestie care se mai bate cap in cap cateodata sunt iesirile (mai exact discotecile, socializarea). Mie-mi place ca oamenii sa aiba o impresie buna mereu despre mine si ma enervez daca nu reusesc, iar el ii da inainte cu "Dumnezeu le vede pe toate", resemnandu-se daca un individ e incorect si nu reactioneaza la primele atentionari.. Nu stiu daca m-am exprimat cum trebuie, dar vroiam sa intreb si eu lumea varsatoreasca... cu toatele aveti tendinta sa nu suportati daca nu sunteti placute de ceilalti? [url="http://www.andora.bravehost.com/"]Andreea [balcon] & Gogo[majoreta]maimutica [aerob] [/url] (DN 10.10.2004) [url="http://photos.yahoo.com/andreeaoracle"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...