Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Varsatoarele la apel! (II)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 3 weeks later...
LA MULTI ANI! si sper ca 2005 sa fie un an si mai bun si mai minunat si mai imbelsugat...tot ce va doriti si numai bine![flo] Noroc si La Multi Ani![pahar] [pegeam]Sarbatori minunate tuturor! "Odata ce ai incercat zborul, vei pasi pentru totdeauna pe pamant cu ochii ridicati spre cer, acolo unde ai fost, si vei dori mereu sa te intorci." Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, Varsatoarelor, mie mi-a placut de anul 2004, dar uitati-va pe site-ul Acvariei ca prezice un an legendar.... Wow... In alta ordine de idei, nu stiu ce sa ma mai fac cu aceste mood swings, toane. Scrie la carte ca sint specifice Varsatorului, iar eu una le simt din plin. Stiu ca mai sint varsatoare pe site cu aceleasi simptome. De exemplu, azi dimineata plingeam ca sotul meu e total lipsit de romantism, ca nu ma face sa ma simt deosebita, ca nu-mi face surprize, ca fostul meu iubit, si ca in general ce m-a apucat pe mine sa-i iert toate aceste scapari cind as putea sa ma pricopesc bine merci cu altcineva care sa ma merite mai mult. [V] Ditto. Astea toate pentru ca azi imi sarbatoresc ziua numelui si fireste ca el a uitat, cum uita de altfel toate zilele de nume, ziua de nastere, ziua de casatorie, etc... Apoi a aflat (datorita mie, i-am scris in calendarul yahoo si am pus sa-i trimita reminder) ca e Sf. Ion, m-a sunat si parca toate gindurile de mai sus au disparut intr=o secunda. [bis] Io ce ma fac fetelor? Asa simtiti si voi? Acum vreau sa divortez si jur ca-mi gasesc altul mai bun si mai romantic, in secunda urmatoare imi zic ca lasa ca are partile lui bune, in ciuda scaparilor, si ma intreb ce m-o fi paucat de mi s-a pus pata pe el. [bang][bang][bang] La fel cu treba in casa. Ba ma impac cu gindul ca e treaba femeii, ba ma apuca accesele de femeie emancipata si ma simt nefericita ca am un barbat tipic roman care nu face nimic...(cu asta nu o sa ma impac niciodata suta la suta, dar incerc sa mai inchid ochii.)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bic[pup], LA MULTI ANI! si lasa gindurile negre...Viata e scurta, asa ca merita sa o traim din plin[;)]. Profita de fiecare clipa[:D]! Pupici si numai bine iti doresc[cheers]! [pup] [flo]"Odata ce ai incercat zborul, vei pasi pentru totdeauna pe pamant cu ochii ridicati spre cer, acolo unde ai fost, si vei dori mereu sa te intorci." Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
[majoreta]Avem sarbatoriti deja...Sa ciocnim[pahar] si sa ne veselim[bum]!!! LA MULTI ANI[flo], fetelor: Mirela(desprecopii), lilistroe22, adaBB, aura (canuta-om-sucit), cristina!!! Fericire, iubire, sanatate, pace insuflet si tot ce va mai doreste inimioara!!! Noroc[cheers] si La Multi Ani! [flo]"Odata ce ai incercat zborul, vei pasi pentru totdeauna pe pamant cu ochii ridicati spre cer, acolo unde ai fost, si vei dori mereu sa te intorci." Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Primiti-ma si pe mine,rogu-va,in randurile voastre.Sunt o varsatoare autentica-14 februarie si ma mandresc cu asta,iar puiul meu-bb la purtator,36 de sapt-se pare ca vrea sa fie tot ca mamica lui,varsator.Din Danemarca va transmit toate cele bune si daca e zapada in Romania,bucurat-va de ea,ca noi anul asta,cred ca doar la tv o sa o vadem....o zi buna tuturor varsatorilor,oriunde v-ati afla...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...