Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Varsatoarele la apel! (II)


Recommended Posts

Teodora, si noi suntem casatoriti din 2 iunie 2001. La noi alterneaza uneori rolurile de visatorul familiei...Oricum si noi formam o echipa, eu incerc sa-l sprijin cu tot ce pot, si el incearca la fel. Cu o singura chestie ma lupt mai serios: cu mersul la doctor!....nu vrea nicicum atata timp cat mai sta in pozitie verticala! Nu-i nimic, ma antrenez pentru cand vom avea copil. Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ioana cat despre mersul la doctor, ce sa mai vorbim! Al meu sotior este cadru medical, dar la doctor ii este tare greu sa mearga. Noi tot facem investigatii in asteptarea unui bb si el a fost si este alaturi de mine trup si suflet, ma insoteste la medic de fiecare data. Am trecut prin incercari foarte grele si, fara sprijinul lui, mi-ar fi fost mult mai greu sa le depasesc. Apropo, si eu sunt tot ardeleanca, din Tg.Mures, chiar daca acum locuiesc in Bucuresti. Teodora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Teodora, No comment in cazul acesta! Ma gandeam ca numai al meu are de-a dreptul o fobie fata de tot ce inseamna doctor! Cred ca nici daca as amenaja acasa cabinet medical nu ar accepta sa fie consultat. Partea ciudata este ca daca i se spunea sa ia medicamente, le ia fara cometarii. In schimb, cand este vorba sa ma duc eu la doctor, ma sprijina cum poate el mai bine - fac si eu haz de necaz. Si noi am trecut printr-o pierdere de sarcina si sincer, daca nu era el, cred ca eu o luam razna. Si am trecut si prin investigatii...cunosc ce mult inseamna sprijiul sotului in perioada respectiva. Cum ti-a fost adaptarea la Bucuresti? Te-ai mutat de mult acolo? Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cheers]Ia uite ce de sarbatorite au fost in ultimele zile...si nu ziceti nimic, da? Sa ne veselim![bum] LA MULTI ANI! pentru claudia (cl), dori (bia), geut, karina, alesandra, sobo, mstroie, titisha, timea, smillaraq si melina34. Fetelor, va urez multa sanatate, pace in suflet, noroc, iubire, succese in tot ceea ce faceti si visurile sa vi se implineasca[flo][flo][flo]. [pahar]Noroc si numai bine[pahar]!
[flo]"Odata ce ai incercat zborul, vei pasi pentru totdeauna pe pamant cu ochii ridicati spre cer, acolo unde ai fost, si vei dori mereu sa te intorci." Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dragelor, varsatoarelor, nu mai am timp de nimic si nu am mai intrat pe forum de vreo saptamina, dar scriu repede-repede, un foarte mare si multiplu La Multi Ani varsatoritzelor care si-au serbat ziua si celor care urmeaza (inclusiv pt. mine, sic.) sa ne tinem la curent daca am avut acel an de pomina pe care il prevestea acvaria. Sus inainte Varsatoarele!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...