Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Varsatoarele la apel! (II)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ioana sunt in Bucuresti din '95. Am facut facultatea aici, apoi m-am casatorit si am ramas in Bucuresti. Ma adaptez repede oriunde, dar m-as intoarce in orice clipa in Ardeal daca as putea. Dar aici este sotul si m-as duce pentru el pana la capatul pamantului! La Multi Ani varsatoarelor! Teodora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gagici varsatoare, va pup si eu si va urez "La multi ani!" sa fiti iubite, sa va fie sufletul frumos si viata lina [flo][flo][flo] Bicule , am vazut la alt subiect ca erai trista ca se apropie ziua ta, mey nu fi trista, gandeste-te la cate ai realizat pana acum ca nu-i putin lucru si profita de ocazie sa-ti faci toate placerile :-) ai ca si pe mine ma apucase ceva nostalgie, dar tot am gasit un motiv sa ma bucur - ma va costa mult mai putin sa inchiriez o masina [zz] - iar tu o sa razi de mine ca-s mai tinerica, da iaca sigur asa rad si altii de tine [;)] si eu mai gasisem ceva motive sa fiu deprimata, da uite mergem la Tahoe in weekend si mi-a trecut supararea [:D] nu veniti si voi? sa ne sarbatorim cu [*] Lai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]Doris[flo],[s]Andra[flo],[s]Fetitz[flo],[s]AnaMaria-Livia[flo],[s]Maria Alessandra[flo], [s]Aniela[flo],[s]Anky[flo],[s]Donilamonica[flo],[s]Ancasoare[flo],[s]Lai[flo], [s]SimonaBB[flo],[s]Dandri69[flo],[s]Benphina[flo],[s]Idora[flo], [s]Ortansa[flo],[s]Luminita[flo] Scuze pentru intarziere! Emma
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...