Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Varsatoarele la apel! (II)


Recommended Posts

Fetele, printre voi nu exista o varsa cu barbat scorpion? Tare as fi curioasa cum va intelegeti pe termen lung? Eu pe al meu il iubesc la nebunie si el pe mine...dar ma gandesc mai incolo cum e? Si ca sa va spun care e zodia cu care ma calc pe coada...."pesti"...e doar problema mea? va pupa mama de leoaica![flo][flo][flo] oops, am uitat, da' copii lei aveti? (asa sunt io nu ma mai opresc din intrebat)[asia] Oana si Mara 11.08.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 155
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetelor! Abia acum am gasit subiectul si imi pare tare bine. Sunt si eu varsatoare tipica nesuparacioasa si tareeeee vorbareata si sfatoasa. Dar cred ca stiti despre ce vorbesc. Daca se poate sa ma treceti si pe mine pe listuta tare m-as mai bucura. Sunt nascuta pe 22 ian si am vazut ca mai am o colega de scutece. Multumesc mult si sa auzim de bine. Apropos! Ce stiti de relatiile cu "feciorii"? Cu sotul meu am ceea ce se cheama dragoste cu nabadai, dar dragoste de mai bine de 14 ani. Va pup! [pup] [mamica]Andreea & [copil] Octaveatza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Andreutza
Buna fetelor! Sunt si eu varsatoare tipica nesuparacioasa si tareeeee vorbareata si sfatoasa. Sunt nascuta pe 22 ian si am vazut ca mai am o colega de scutece. [mamica]Andreea & [copil] Octaveatza
Oao! 22 ianuarie....si eu tot atunci [si-eu] Super [cool]!!!! Si bine ai mai zis-o....ca deh...suntem nesuparacioase, tareeeee vorbareate si sfatoase...bine ne-ai mai descris [pup] Sunt si eu curioasa...cum e ca mamica? Ca vreau si eu un bb dar dupa ce ma marit (adica la vara)!!!!!!!! Ps: Si sa-ti zic ceva daca o sa fie baiat o sa-l cheme Andrei [il][bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, sunt si eu o varsatoare veritabila si va implor sa ma puneti si pe mine pe lista. 28 Ianuarie 1973! Cat despre casatoria cu o fecioara, eu sunt casatorita de 2 ani si vreau sa spun ca merge bine. Sunt oameni pe care te poti baza si nu trebuie niciodata sa-ti pierzi timpul gandindu-te ca te-ar putea insela. Sunt oameni care se casatoresc o data si gata. In schimb ai probleme la capitolul "misca-te din pat si fa si tu aia", dar cred ca asta depinde si de felul in care a fost crescut. Insa, una peste alta, nu as renunta la el pentru nimic in lume! V-am pupat![:X] Carmen, mamicuta de Ericutzu, gemanas-iepuras! 15 iunie 2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim Emma de primire. Din pacate, de 2 zile suntem bolnaviori rau de tot, eu si puiutul meu. Nu ca mi-ar pasa prea mult de mine, dar Eric e prima data bolnavior si plange tare mult noaptea cand ii e tare somn si nu poate dormi din cauza nasucului care e infundat si nu il lasa sa respire. Am pus picaturi saline, am folosit pompita sa eliberam nasucul, avem umidificator, dar ...degeaba. Tusim rau de tot si ne trezim din somnic si plangem si tot asa. Sper ca in curamd sa terminam raceala asta urata. Voi cum ati facut fata la raceala si ce alte leacuri babesti mai stiti, ca de medici si doctorii sunt satula?!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...