Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Acum cadou-dupa ADIO


Recommended Posts

Draguta mea ana-maria... am citit dincolo..........[mariaj] 3 parfumuri in 8 luni???!!!!???? Adica tu chiar esti inebunita dupa el si chiar ii arati asta!!! Pai cum vrei sa se poarte cu tine daca tu te arunci lesinata la picioarele lui? (nu mi-o lua in numa de rau) In orice barbat sta ascuns cate un mic vanator caruia ii place sa cucereasca femeie.... Eu una zic sa stai putin sa o mai gandesti si la rece, sa analizezi bine situatia, si daca e bine cum procedati, amandoi![ups] Poate ne dai si tu mai multe amanunte, daca vrei ajutor. http://community.webshots.com/user/roxytrixy Roxana & Bianca micuta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu cred ca nu e rau sa arati ca iubesti, cand simti asta. Important e ca cel pe care il iubesti sa fie un om adevarat, sa nu profite de sentimentele tale. Viata in doi se loveste in timp de o multime de probleme, care in lipsa unei baze solide(sentimentale) nu pot fi depasite. Gandeste-te tu daca astepti de la el o relatie pe termen lung sau o aventura, un foc de paie. Iar daca e ceva pe termen scurt cauta sa te bucuri de ce traiesti, nu sa suferi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Ana, Atita timp cit tu poti trece peste ideea ca el profita in mod constient de faptul ca tu-l iubesti si orice ar face tu esti acolo si ii inghiti toanele(sa le numesc asa) nu-i o problema! Numai ai grija sa nu iti irosesti timp prea mult cu un barbat care nu te merita!..viata e scurta si trece ...el e sigur pe tine, ia incearca sa-i distrugi aceasta siguranta, si pune-l un pic pe jar, fa-l sa se intrebe ce se intimpla...sa simta ca daca nu-i atent poate sa te si piarda!!!! Si vezi cum reactioneaza! Nu stiu eu asa as face! A fost o idee, tu decizi bineinteles.[^] simona
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pur si simplu ,dispari o saptamina sa vezi cum reactioneaza.Fara telefon,etc.E sigur ca trebuie sa iesi din tiparul de pina acum ,al carui efect este ca nu remarca faptul ca existi.Nu-l mai sufoca cu cadouri si in general cu nimic ,daca nu exista reciprocitate! Dupa aceasta saptamina fii mai indiferenta fata de el ,ocupata , plictisita,etc.Testeaza reactii! De nu e ,asta-i situatia,plingi vreo "n" zile,saptamini,iti impui o limita si orice sfirsit e un inceput! Fericirea e in puterile tale! dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, cred ca degeaba o sfatuiti pe ana maria sa se desparta, sa il lase balta... Probabil ea este la varsta la care te indragostesti orbeste de un baiat si nu poti sa te desparti nicicum de el. Eu nu cred ca va avea maturitatea sa se desparta. Lasati-o sa invete din greseli. Va avea un pic de suferit, insa ii va trece, sper. Ramonika [amoras] si pisica [pis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc mult de tot pt sfaturile date. Cred ca meritati sa stiti mai multe. El ma iubeste fetelor..pentru asta bag mana in foc..dar voi stiti prea bine ca iubirea nu este totul. Imi arata ca ma iubeste, vad asta in privirea lui...dar cateodata il simt distant. Stiu ca are si el probleme...si ca eu sutn un pic posesiva..as vrea sa traiasca numai pt mine..dar acest lucru nu se poate....si d-aia sufar..dar din cauza mea..pt ca nu-s capabila sa inteleg ca nu sunt doar eu in viata lui..ca mai are cursuri, scoala, etc....si ca tb sa-si rezolve si pb alea..nu-s capabila sa inteleg ca uneori vrea sa fie si singur, nu numai cu mine...ca e si el plictisit, obosit..dar totusi as vrea sa fac ceva sa ii arat ca ma poate pierde dc e prea sigur pe mine..dar ce? mai ales ca stam in acelasi bloc...deci de disparut o sapt nu se prea poate..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...