Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Acum cadou-dupa ADIO


Recommended Posts

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nu poti face tu un om sa te iubeasca pentru ca asa vrei tu... Sfatul meu este sa iti pastrezi demnitatea ta de femeie, de om! Nu te lasa calcata in picioare. Daca El nu a stiut sa te pretuiasca, pretuieste-te tu pe tine! Cunoaste-ti valoarea adevarata si nu mai accepta jumatati de masura! Cadou? Pai mai vrei sa ii iei cadou??? Ia-ti tie un cadou sa te alinti si sa iti aduca aminte de un nou inceput. Un ceas ar fi frumos, simbolic ar fi "timpul sa te trezesti la realitate" sau un buchet de flori pentru tine sau un set de clabuci de baie sa te relaxezi... Lui, un sut in cur! Sa auzim vesti bune, fata draga!.. Intareste-ti coloana vertebrala! Alice
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of, Ana Maria, esti ridicol de tinara ! N-o lua ca pe o insulta, este un compliment, sint invidioasa ca te poti agata de iubire cu atita putere. Peste citiva ani o sa scrii si tu la subiectul "ce-ar fi fost dac-ar fi fost...". Atunci o sa ai alaturi un barbat atent si copii frumosi, te vei simti implinita, batrina si(in mod eronat) inteleapta. Ce sa-i iei tovarasului ? Ia-i o sticla cu ulei de ricin.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai draga ana-maria, e timpul sa te trezesti la realitate... Viata merge inainte orice ar fi, si toti suferim din dragoste mai devreme sau mai tarziu. E cazul sa mergi mai departe dar nu cumva fara sa-ti fi invatat lectia! Fii mai pretioasa, nu il sufoca pe cel de langa tine, lasa-l pe el sa te castige! Capul sus!!! Verde ca la masina de spalat pentru domnul care nu a stiut sa te aprecieze! http://community.webshots.com/user/roxytrixy Roxana & Bianca micuta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Alyssa
Nu poti face tu un om sa te iubeasca pentru ca asa vrei tu... Sfatul meu este sa iti pastrezi demnitatea ta de femeie, de om! Nu te lasa calcata in picioare. Daca El nu a stiut sa te pretuiasca, pretuieste-te tu pe tine! Cunoaste-ti valoarea adevarata si nu mai accepta jumatati de masura! Cadou? Pai mai vrei sa ii iei cadou??? Ia-ti tie un cadou sa te alinti si sa iti aduca aminte de un nou inceput. Un ceas ar fi frumos, simbolic ar fi "timpul sa te trezesti la realitate" sau un buchet de flori pentru tine sau un set de clabuci de baie sa te relaxezi... Lui, un sut in cur! Sa auzim vesti bune, fata draga!.. Intareste-ti coloana vertebrala! Alice
Ohooo, si cata dreptate are Alyssa!!! Am invatat si eu lectia asta cand eram mult mai tanara si mai naiva decat esti tu acum...eram o copila proaspat intrata in liceu...si poate anii de liceu ar fi fost mai frumosi daca cineva mi-ar fi spus ceea ce ti-a scris tie Alyssa aici. Sa stii, draga Ana-Maria, primul venit nu e neaparat si cel ursit. De ce sa suferi TU pentru el? Merita? Dupa cate povestesti tu, nu merita DELOC!!! Crede-ma, nu e singurul barbat din lume! I wish I were an angel...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa nu te mai agiti atat. Daca omul ti-a spus clar ca nu te iubeste ce sansa vrei? Relatia de cuplu se construieste in doi. Daca nu-i placi poti sa faci orice, sa ii dai si luna de pe cer, tot nemultumit de tine va fi, tot iti va gasi nod in papura. Ai toata viata inainte si in mod sigur vei gasi pe cineva care sa te iubeasca, sa aprecieze si sa merite dragostea ta. Mult succes.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...