Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Acum cadou-dupa ADIO


Recommended Posts

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns
ana maria, eu nu-l inteleg pe baiatu asta al tau. intai zice ca nu te mai iubeste si tu-i ceri o sansa, dupa aia iti scrie pe inele si pe ursuleti ca te iubeste... e cam infantil, nu te supara. ti-a zis vreodata ca te iubeste, asa, uitandu-se in ochii tai? cati ani are? ce povestesti tu seamana a iubire din aia de liceeni, in care esti cazut pana peste urechi dar tot nu-ti vine sa-ti iei vreun commitment, ti se pare ca e ok sa-i dai papucii aluilalt oricand ai chef, totul condimentat cu multa drama. sa stii ca nu sunt cu mult mai mare ca tine, am 25 de ani, dar a trecut de mult de teribilismele astea adolescentine. nu-i mai face mofturile, abtine-te de la gesturi impulsive si replici gen scarlett o'hara, detaseaza-te si priveste-ti putin relatia din exterior. vezi daca merita. altfel, cu atatea rasturnari de situatie si de opinie, asta, draga mea, nu e relatie. e o copie nereusita dupa un roman siropos. scuze pentru duritatea exprimarii. am trecut si eu printr-o faza similara, cand ma iubea cand nu, dar eu vroiam stabilitate nu mofturi de femeie la menopauza din partea lui, asa ca am "rupt pisica" in doua si am scapat. m-am jurat ca in viata mea n-o sa ma milogesc de un barbat sa nu ma lase, si am sa ma tin de cuvant. nu obtii nimic, tarai targa pe uscat. daca ceva cat de mic nu merge in relatie, pana la urma tot va deveni malign, tot va exploda si va face nevazute toate lucrurile frumoase, ca ursuletii cu fundita. nu m-a acrit relatia aia, doar ca m-a readus cu picioarele pe pamant. acum mi-am recapatat self-esteem-ul si sunt intr-o relatie minunata, in care sunt iubita in fiecare zi, nu doar cand are el chef.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca aveti dreptate...dar pana nu te lovesti tu de pragul de sus...nu "doare"... In legatura cu relatia mea..cred ca am depasit problemele pe care le aveam...Si daca va fi sa fie...cu atat mai bine..daca nu..asta voi vedea singurica..Va apreciez din suflet sfaturile..d-aia vi le-am si cerut...dar..trebuie sa descopar singurica ce este iubirea si cu ce se mananca..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sigur ca da ana-maria! Descopera iubirea si cu ce se manaca ea! Fiecare are nevoie de un bagajel de experiente cat de mic. Ia nu mai fiti rele fetelor si lasati fata sa le traga singurica. Noi suntem femei in toata firea si incercam sa iti deschidem ochii, dar tu oricum va trebui sa faci cum crede sufletul tau. Si daca tu simti ca trebuie sa-l iubesti pe nemernic, n-ai decat... ii mai cumperi un parfum scump, o bratarica, el iti ia cate un ursulet (echitabil nu? ca doar iubirea nu se masoara in bani)... apoi daca mai ai banuti de aruncat arunca si pe la noi ... oricum noi putem sa iti spunem ca ne plictisesti si pe gratis.... no offence! Roxana & Bianca micuta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...