Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vrancea


Recommended Posts

Stiu sigur ca suntem 3 fete din Vrancea pe acest forum(Shylili,Katalina si subsemnata).Ma gandeam,fetelor,sa avem si noi subiectul nostru,unde sa ne conversam [grup].Sper ca mai sunt si alte fete pe [dc] din Vrancea care sa ni se alature. Va astept cu drag sa...ne cunoatem mai bine...ce parere aveti? Flori Vrancenii si oaspetii lor Flori76 - 21 iulie 1976 shylili - 27 martie 1978 Katalina - 15 mai 1976 Ela76 - 17 aprilie 1976 Liliann - 28 ianuarie 1976 iselin - ? josefine - 19 mai 1983 asteryaro - ? carmenp - ? nasti - ? motanik - 24 noiembrie 1980 Loru - 18 septembrie 1979 bruxinha - 24 august 1974
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
nah ca te-am gasit si aici[:D] ma simt mandra ca avem si noi sub nostru...sa ne inmultim dara[bum] lili Sometimes I lie awake at night, and I ask "Where have I gone wrong?" Then a voice says to me "This is going to take more than one night." Charles M. Schulz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu,ma gindisem odata sa deschid si eu un astfel de subiect(invidiez aradul,c-ta, si altele...), dar...bravo Flori, o idee tare buna. Hai, fetelor, cine mai e din Vrancea sa nu stea ascunsa[flo] La topicul cu "moldoveni" sa le mai cautam! Lili,imi pare bine sa te cunosc. mai povestim. [pegeam] Catalina, [url="http://pg.photos.yahoo.com/paulatudoran"][copil][/url] ROBERT [*] CATALIN[*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uf,dar chiar ca-i bine ca avem subiectul nostru [bis][bis] Cata,stii ce ma gandeam?Dintre noi 3,doar tu esti acum acasa(Lili e in Bucuresti,eu aici..),asa ca poate ne mai tii la curent cu ce se mai intampla prin Focsani(mi-e atat de dooooor). Vad ca voi intrati mai mult seara,eu am un program mai "dezordonat",dimineata o sa intru mai tarziu pt ca eu sunt cu 2 ore in urma voastra si cum de regula ma trezesc la 11...la voi e deja 13... Dar,important este sa ne intalnim aici si sa vorbim,nu? [pup][pup] Sarbatori fericite tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa vezi ce chef iese cand vii si tu floricico acasa, ca eu imi fac timp si sigurrrrrr vin in focsani buna idee ai avut te pup lili Sometimes I lie awake at night, and I ask "Where have I gone wrong?" Then a voice says to me "This is going to take more than one night." Charles M. Schulz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Beyyy,dar oare chiar nu mai este nimeni pe DC din Vrancea?Sau is fetele mai timide???Haideti,fetelor,care mai sunteti...sa facem si noi gasca noastra! Ce ma bucur ca v-am gasit...De cand am descoperit DC tot caut si caut fete din Vrancea,pt ca,asa cum ai zis si tu,Cata,parca le invidiam pe fetele din Arad,C-ta,Oradea... Aici pregatirile pt Craciun sunt in toi...magazinele sunt ornate super,articole pt Craciun nu mai spun(ma imbolnavesc [help]).. Pe acasa cum e? Chiar is curioasa sa aflu cum o sa arate Focsani-ul anul asta de sarbatori,ca in anii trecuti a fost o feerie... Dupa cum vedeti,pe mine deja m-a apucat logoreea verbala[:D].Hai,sa nu ma lasati sa vb singura,ok?[colegi] [:X] Sarbatori fericite tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai aflu la sfarsitul saptamanii cum e acasa si promit ca iti spun in bucuresti nu e cine stie ce sau poate sunt eu cam deprimata si nu bag de seama e 1 noaptea si cred ca fetele celelalte dorm-catalina sigur s-a dus la culcare vezi,floricica daca nu avem si noi bebei? am fi si noi mai obosite...da de unde fleanca fleanca ca niste vrancene adevarate de altfel te pup, ma pregatesc si eu sa merg la somnic, ne "auzim " maine lili Sometimes I lie awake at night, and I ask "Where have I gone wrong?" Then a voice says to me "This is going to take more than one night." Charles M. Schulz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flori, vii de sarbatori acasa??? Lili, am pierdut , la ce Liceu ai terminat??? Si tu Flori???Cine stie, poate am fost si colege EU: LICEUL UNIREA/mate-fizica Mai cunosc eu o vrinceanca pe site, poate o conving, sau poate descopera ea !Ela76 [pegeam] Catalina, [url="http://pg.photos.yahoo.com/paulatudoran"][copil][/url] ROBERT [*] CATALIN[*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lili,lasa,pui,ca ne vine si noua randul la [copil] si-atunci sa vezi bucurie...Cu cat astepti mai mult sa ti se intample un lucru,cu-atat mai mult te bucuri atunci cand se implineste visul,nu? Cata nu vin acasa de sarbatori.Si mi-e tare greu departe de ai mei(parinti,socri,surioara si cumnatel),dar la anul sigur voi petrece Craciunul acasa(deja imi fac planuri pt cum v-a fi [alcool]). Eu am terminat Liceul Teoretic(mate-fizica) la Odobesti,asa ca...Si am 28 ani... Ela te asteptam la noi!![grup][colegi] [:X][:X][:X] Sarbatori fericite tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...