Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Argesence voi unde sunteti /


Recommended Posts

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns
fetelor, cred ca tb sa ma inscriu la clubul culinareselor. am facut azi pt 1 data in viata mea o pajitura si evident ca nu mi-a iesit si am aruncat-o. sotul meu in schimb cand a vazut-o a zis- it has potential. dar nu s-a atins de ea. in rest aici a inceput sa fie frig(locuim in canada acum)si am cam racit toti.cresele aici sunt mult subcalitativ celor din belgia si tot incerc sa caut ceva bun pt fata. dar in rest imi place tare mult.si mi-e dor tare de pitesti va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma duc sa-mi fac bagajeleeeee!!!!!!dupa ce termin de facut mancarea...de spalat...de facut curat ...de dus la mama....de cautat pe net niste proiecte...de facut lectiile cu copii... (ca cica astazi ar trebui sa ma bucur de ziua mea libera!)etc... mathilda ...vin imediat ...peste vreo 20 de ani cand ma mai eliberez si eu !cand vi la pitesti ma anunti si-ti fac o ptajitura de n-a vazut ...canada![flo] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen sanatate la pitic! matilda ce ai facut cu casa? Dana [dual] Lavinia [url="http://picasaweb.google.com/lavigemeni/August"]pozele mele[/url] Andrei (25.01.2001) Tea si Rares (12.07.2006) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=95471"]franturi din viata[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

elyda, pai peste vreo 20 de ani nu stiu unde voi fii. tot vorbesc cu sotul si ne-am propus ca daca iesim la pensie ne mutam in grecia(de care m-am indragostit la 1 vedere).dar m dureaza 20 de ani. ainia- sapt viitoare are concediu fratele meu si se va ocupa el . esti tare draguta ca mi-ai dat preturile dar nu am stiut cum sa calculez. casa are 135 m2(cu aproximatie ca nu stiu exact, P+M si am intelels ca parterul are 72 (8*9) sper sa nu fii incurcat prea rau cifrele. casa am cumparat-o asta primavara si de acte s-a ocupat mama asa ca nu prea am avut timp sa vad cifrele exacte. pitestencelor va pup pe toate si ne m auzim
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...