Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Argesence voi unde sunteti /


Recommended Posts

PAI FATA MEA....JOHN este un fel de en-gros dar cu imbracaminte si incaltaminte se vinde si la bucata,un magazin mai mare cu muuuuuulte magazine mai mici in el. asaaaaaaa...si acolo gasesri toooot felul de lucruri cele mai multe de o calitate mai mult decat indoielnica , si in special lucruri chinezesti si turceeesti...asaaaaa. mai sunt 2-3 magazine care mai au si produse mai calitative de pielarie ,incaltaminte si imbracaminte,dar cu o floare nu se face primavara . preturile sunt acceptabile daca nu iei in calcul si calitatea produselor.cam atat ,tu care te mai duci la curtea de arges treci pe langa el deci il poti vizita ca sa te edifici singura .alte intrebari ? hai ca abia mi-am intrat in mana....[biz][biz][biz] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns
exact ca la europa ,dar preturi mai mari.de acolo se aprovizioneaza si cei de la john.mai sunt cateva magazinele cu pantofi de piele,haine de piele toate romanesti dar in rest...nimic.[olala] vedeti mai fetelor ca am intuit bine ca despre magazin era vorba!? ce dumnezeu ca doar era vorba de matusi ,se supara si fata pe noi! Canne-marie nu te mai necaji mamica , am glumit![flo][pup] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare... hai ca intru si eu in hora, dupa cum vedeti mi-s piteasteanca, sotz pitestean, copii idem. pe la 'mamici din pitesti' am mai intrat eu, dar acolo sunt mai mult bebici mai mici si parca nu aveam acelasi subiect de discutie, asa ca nu prea am mai vizitat subiectul (scuze fetele, nu va suparati... [flo]) nu ma dau in vant dupa orasul asta, e acceptabil. prefer un oras mai mic, e mai usor pana la urma de ajuns de colo-colo decat in bucuresti, de ex, desi circulatia e realmente un calvar. (noroc ca nu conduc masina... antitalent). daca tot vorbim despre vechi cunostinte, propun sa scriem fiecare cate ceva despre liceu/ scoala, promotie, cartierul unde am copilarit samd... incep eu, daca sunteti de acord, ca asa-i frumos: am copilarit in centru, pe 1 Mai (in blocurile de deasupra policlinicii). scoala gen am fost la nr 3 si liceul la balcescu (promotia 1992), dupa care am facut fac de fizica, la bucuresti- magurele... va doresc un subiect animat, o sa mai intru saptamana viitoare sa vad ce s-a mai intamplat... WE placut! _________________________ ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme: [bonjovi] Nascut pe 4 iulie (2000) si [cri] Vineri, 13 (iunie, 2003) [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] ************************ DRAGOSTEA NU INSEAMNA DOI OAMENI CARE SE PRIVESC UNUL PE ALTUL, CI DOI OAMENI CARE PRIVESC IN ACEEASI DIRECTIE ! Antoine de Saint-Exupery
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anamaria ,bine ai venit![bis]si eu am avut aceiasi problema cu celalalt subiect ca sunt mamici de bb si eu am trecut de multisor de perioada respectiva,am si uitat de biberoane ,pampers ...etc.noi suntem mai putinele acum poate cu timpul ni se alatura si alte fete din arges.eu am terminat liceul in 1989 si am copilarit in cart.trivale.acum locuiesc in popa sapca.am 2 baieti :alex are 13 ani si vlad -8 ani.va mai astept sa mai schimbam cate o vorba![:D] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...