Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Argesence voi unde sunteti /


Recommended Posts

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns
eu sunt prin zona... am cautat destul de mult dupa subiect, dar pana la urma si pe pagina 3 tot am dat de voi! [:D] scuze ca nu am mai intrat, desi am avut intentia de vreo 2-3 ori. maine plec in delegatie pt 3 zile, in bulgaria, si am avut de lucru la materialele pe care le voi prezenta acolo. din pacate, din cate ati povestit voi pana acum despre scoli/ licee nu cred sa ma fi intalnit cu vreuna din voi in 'real life'... in rest nu stiu ce sa va mai povestesc, baiatul meu cel mare a inceput scoala anul acesta, saptamana trecuta s-a mai smiorcait un pic, era emotionat si un pic speriat de noutatea cu scoala. de-acum pare ca s-a adaptat, sper sa fie bine. probleme mai mari am cu cel mic, pt ca nu vrea sa mearga la gradinita, plange/ urla ca nu vrea. el a mers anul trecut la acelasi camin cu frate-sau, si acum ii este cu atat mai greu sa se adapteze dupa vacanta mare, mai ales ca nu il mai are pe frate-sau. face niste crize de plans pana la sufocare, e trist si suparat vizibil. si ca si cand nu ar fi de-ajuns, de cand a re-inceput gradinita face pishu pe el noaptea in pat, de 2-3 ori/ saptamana. cam atat... scuze daca v-am facut capul mare... mai vorbim cand revin, sper sa va regasesc pe prima pagina! [alcool] _________________________ ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme: [bonjovi] Nascut pe 4 iulie (2000) si [cri] Vineri, 13 (iunie, 2003) [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] ************************ DRAGOSTEA NU INSEAMNA DOI OAMENI CARE SE PRIVESC UNUL PE ALTUL, CI DOI OAMENI CARE PRIVESC IN ACEEASI DIRECTIE ! Antoine de Saint-Exupery
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am disparut ca am avut bblina racita...:( asa ca, motivati-mi absentele va rog.. Eu n-am terminat scoala in Arges - ehei,cati ani mai sunt de atunci.. dar am locuit in Craiovei/Tudor Vladimirescu/Trivale...ca deh, e plimbareata fata, nu se dezminte.. Annes - scuze daca te-am suparat,n-am avut aceasta intentie... Dana - am fost lunea trecuta in Pitesti,dupa un an...pe langa ca am tras un frig cand scoteam -inevitabil-nasul afar' din motorizata..adevarat ca era si o ora super matinala (am dus-o pe mama la cursa Bucuresti-Oradea, iar ca sa va mai binedispun,ca trec de la una la alta,firma de transport se numeste Cotofana...super denumire !!!:))..., m-am mai si minunat de vestita autostrada in constructie de pe malul Argesului...am admirat si supermallul,dar...numai pe dinafara...Ce preturi sunt???Si ce marfa??? Pupici gagici si toate cele bune,poate ne mai trezim si noi!! GABRIELA si DENISA( 01.06.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai si eu...Nu-s argeseanca, dar locuiesc in Pitesti, ma primiti? Andreea si Tefanu' nazdravanu'(8.12.2005) [url="http://www.flickr.com/photos/andrath/1202034620/"]Stefan[/url][copil] "I’ve learned that you cannot make someone love you .All you can do is stalk them and hope they panic and give in."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrath esti de-a noastra mama ca esti pitesteanca ! bine ai venit![bis]hai ca-ncepe sa se miste si pe la noi ceva ca intrasem in panica .Anamaria drum bun vezi sa nu ramai pe litoralul bulgaresc ca am auzit ca e frumos. [flo]. Mihagab mall-ul nostru are preturi maaaari si cam bate vantul in el (CUMPARATORI IOC!).eu stau aproape ,am fost o data in recunoastere si mi-a ajuns.si eu am copiii raciti cred ca la noi este epidemie ca toti cu care vorbesc au pe cineva racit sau sunt chiar ei bolnavi.Filofteia nu conteaza unde ai facut scoala conteaza ca acum esti in pitesti deci...esti de-a noastra .va mai astept sa povestim despre ...orice![:D] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor asta-i delasare, subiectu' in pagina 2!! Despre epidemie nu stiu nimic, plodu' meu n-a racit inca, sper sa n-o faca. Mall, ziceti?? bate vantu' frunza-n dunga. Am fost de cateva ori da' nu cred ca repet experienta ca ultima data am dat peste niste vanzatoare foaaaaarte "dragute" si mi-a ajuns! Andreea si Tefanu' nazdravanu'(8.12.2005) [url="http://www.flickr.com/photos/andrath/1202034620/"]Stefan[/url][copil] "I’ve learned that you cannot make someone love you .All you can do is stalk them and hope they panic and give in."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elyda, avand in vedere ca de 9 ani stau in Pitesti... si-mi place[:D] am cam devenit Pitesteasca... Este este epidemie... copilul racit de o saptamana, iar sotul de ieri... sper sa nu o ia copilul de la capat[bang], ca peste asta se pare ca am trecut usor... doar cu vitamine. Eu de obicei sunt mai rezistenta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...