Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Argesence voi unde sunteti /


Recommended Posts

fetele eu am amandoi copii raciti rrrrrau! am epuizat toate metodele stiute sa-i mai ajut dar pana acum nimic si cred ca urmez eu.vad ca multe mamici se vaita de aceeasi problema.ce mall mai fetelor ca sunt preturi fff mari iar marfa este ca cea din magazinele din oras dar la mall este mai scumpa! in rest ...nimic ...doar preturi mari![xx(].stau in centru ,am fost o singura data dar nu-mi mai vad ei silueta pe acolo!voi ce faceti?[bis] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by elyda voi ce faceti?[bis] dana
io frec ....tastatura ca s-a pus praf[:D] mai beau o cafea, si inrest astept sa se faca 4:00 PM s-o tai acasa [:D][:D] Andreea si Tefanu' nazdravanu'(8.12.2005) [url="http://www.flickr.com/photos/andrath/1202034620/"]Stefan[/url][copil] "I’ve learned that you cannot make someone love you .All you can do is stalk them and hope they panic and give in."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu...nu ca m-as fi trezit acum...m-ai sunteti online??? am o gramada de munca si ...n-am chef...cine ma ajuta si pe mine??? :))Bine ai venit Andreea..o frec si eu la rece...scuzati expresia..dar mi-e si frig,cred ca o iau pe urma copilului cu raceala..Dana,sanatate copiilor! GABRIELA si DENISA( 01.06.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetili...n-am chef de munca deloc! da deloc! ma strofoc de azi dimineata sa fac si eu ceva care sa justifice salariul si nu-mi iese!(pe mine ma plateste sotul meu ..asa ca-mi permit sa frec menta!!!)mai repede ma atrage sa mai schimb o vorba cu voi decat sa umblu prin hartoage.tota lumea fericita si cu lacrimi pe obraz?ma doare si capul. cred ca am luat viroza de la copii!miscare ,miscare ce faceti?!?![pup][flo][biz][bum][bicla][:D][bis] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nuuuuu...e el la mana mea!(hi hi hi ).ca nu scapa de mine nici la munca !!![mariaj] da sa stii ca e bine intr-un fel ca mamaaaa ce program de ...munca imi faaac euuuu !!! acu de exemplu se presupune ca eu ar trebui sa pun in ordine actele pe ultimele 6 luni! vi se pare ca ma ocup acum de ceva atat de plictisitor!? mie nu !!![drac]daca el vrea munca vreau si eu salariu mai mare !!![neand] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...