Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Argesence voi unde sunteti /


Recommended Posts

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna argesencelor. Ma bucur ca a-ti deschis acest subiect in acest fel mai asflam si noi una de la alta ce se mai intampla prin judetul Arges nu? Dar sa ma prezint. M-am nascut si am crescut in Pitesti, am facut generala la 17 si liceul la Odobescu. Facultatea am facut-o la Brancoveanu. Am o fetita minunata de 1 an si 6 luni. Si asa de inceput am si eu o intrebare. Stiti cumva o curatatorie ca tr sa-i duc costumul sotului?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] Ma mai primiti? da am scuze: fata si-a spart arcada si baiatul buza [bang] Ei, la el exagerez, s-a lovit cat sa ramana buzat o zi intreaga. dar cu ea ce am patit! trebuie sa va povestesc neaparat, mai ales ce am tras la spitalul de copii, la urgente, dar nu acum, ca-s tot pe fuga. Eu nu m-am prezentat cu datele cum am vazut ca facurati voi: liceul Zinca, terminat in '96 si Facultatea de Litere (2000) si tot acolo si lucrez. aa, si stam la Mioveni [;)] va pup! Dana, cum a fost la ravasit la Bran? Noi nu am mai ajuns [:(], ramane pe anul viitor, sper. Gratiela, [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/squsqusdr20040625_2_Maria+is.png"]Maria [/url] [huta] si [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsvi20060118_2_Stefanut+is.png"] Stefan[/url] [url="http://community.webshots.com/user/strumfi2004"][foto][/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=108309"]De acord?[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ravasitul a fost ...bine.cam dezorganizat poate pentru ca noi am fost sambata si abia incepea totul . muuuulta mancare ,pastrama,branzeturi,fripturi bautura de toate felurile...si cam atat.am plecat la brasov ca la bran nu prea aveam ce face. Carmenpit 77 o curatatorie buna la care eu ma duc de cate ori am nevoie este langa facultatea de stat,in spatele magazinelor de pe 1 mai in gangul care duce la universitate. am folosit-o si ...merge. strumfi...o facurati ca sa ma exprim ...elevat.spitalul de copii...brrrrr.am muuuuulte experiente neplacute de acolo....multe luni in care am stat internata cu cel mic e....cumplit.eu o sa intru mai rar pe forum ca am inceput serviciul si facultatea ca asta imi trebuia "femeie batrana" sa ma reorientez acum profesional!!![bang][bang] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor cam greu va "miscati"! ne moare... subiectu' de plictiseala! nici n-am inceput bine cursurile ca am si inceput sa le chiulesc!!! pai dupa atata vacanta si concediu imi intru greu in ritm.cand m-am dus astazi la facultate si am vazut toti copii aia si eu ca...mama lor pe-acolo...mi-a venit un dor de duuuuca...si m-am dus...acasa!mai bine domnule pe forum decat la cursuri![batcap][cit] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello fetele! V-am gasit din intamplare![amoras][:D] Si v-am citit pe nerasuflate in speranta sa gasesc pe cineva cunoscut..pe pricipiul ce mica e lumea... nu se stie niciodata! Eu am terminat sc. gen. 1... am locuit in zona scolii... Lic. Zinca- terminat in '95! Atunci ma saturasem rau de Pitesti...nu-mi placea deloc! Am facut fac. in Buc. si am ramas aici..atrasa de tot ce inseamna capitala! M-am casatorit aici...si acum...la 11 ani de la venirea in Buc. vreau inapoooooi!![ups] E prea mare aglomeratia...fac de acasa la serv.peste o ora la dus si aproape 2 la intors!Plus poluare...etc. Am tot sucit si rasucit poblema pe toate fetele cu sotul..si nush..parca ne-am muta si parca nu! Hai sa zicem ca eu as gasi...job destul de repede..dar sotul... nu cred ca fie mai bine platit!Asa ca... pas! Ce sa va mai zic despre mine...am facut meditatie la romana pt. liceu cu Dl. prof.Soare care statea deasupra policlinicii! mathilda- pe cine ai avut invatatoare/ invatator la sc.14?? strumfi- sunt cu un an mai mare ca tine... am facut chimia-biologia![:D]Poate ne cunoastem..mai stii!! Mai intru pe la voi daca ma primiti! Am trecut acum ceva vreme prin Pitesti... si aproape sa nu-mi mai recunosc orasul copilariei si adolescentei!Poate doar stradutele mici ce duc spre scoala! Ca sa va mai amuz putin...mergeam cu rolele ( pe 4 roti desigur) prin Fortuna...si ma opream in vitrine...lasand vanzatoarele interzise! Radeam si plecam mai departe![8D]Apoi o luam prin Piata V. Milea... dadeam ocol...si tot asa!Asta prin clasa a 3-a a 4-a! Am multe rude In Pitesti si in judet... vin mereu ACASA! Caci casa mea e si in Buc. dar cand zic ACASA am o strangere de inima! va [pup] dany
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...