Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Argesence voi unde sunteti /


Recommended Posts

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns
salutare fetelor! [flo] uite ca am dat si eu de subiect, noroc ca ati ramas pe prima pagina... din lipsa de timp, eu intru in general pe subiecte active [;)] m-am intors din bulgaria, a fost ok. am iesit bine cu prezentarile pana la urma, desi cand mi-am transcris speech-ul l-am incurcat rau de tot [bang] noroc ca mi-am amintit in mare ce aveam de spus si am fost suficient de stapana pe mine, ca altfel o sfecleam in fata delegatiei UE... [help] despre litoralul bulgaresc ce sa zic, cat am apucat sa vad mi-a placut, era vreme superba, pacat ca a trebuit sa stam in sala de conferinte cea mai mare parte a timpului, asa ca, desi am purtat cu convingere costumul de baie, nu am reusit sa bag nici macar un deget in apa! am fost in regiunea burgas, cazarea in nessebar: un oras frumos, cu stadute vechi, stramte, pitoresti (orasul vechi); multe tarabe cu suveniruri, cateva ruine... cat despre cumparaturi, ce sa va spun, desi am facut un drum special la burgas, pt shopping, nu prea m-a incantat nimic. asa ca nu am regretat ca nu schimbasem mai multi bani [:D] filotfeia - noi am luat uniforma de la fortuna de jos, la junior. pantalonii sunt intr-adevar subtiri, dar iarna a zis doamna ca poate veni in alt pantalon mai gros, reiat sau blugi, doar sa fie negru. adidasi eu i-am luat de la Deichmann, din mall. vreo 60 de lei, arata binisor si sunt captusiti cu piele (el are o sensibilitate la picioruse, face un fe de micoza...) gabriela - parca primaria avea un web-site unde poti plati taxe/impozite on-line. doar ca inainte trebuie sa mergi la ei si sa iti dea un user sau asa ceva... oricum, uita-te pe net, gasesti acolo informatiile necesare! elyda - spor la facultate... eu am facut anul trecut masteratul, bine ca am scapat!!! dany - nici eu nu prea pot sa sufar bucurestiul, de-aia nu am acceptat sa ne stabilim acolo, desi aveam la un moment dat casa; ce profesie are sotul tau? de ce spui ca nu ar fi bine platit? au crescut salariile si in pitesti, depinde in ce domeniu... si oricum cheltuielile sunt mai mici, zic eu, asa ca balanta iese destul de bine! [alcool] _________________________ ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme: [bonjovi] Nascut pe 4 iulie (2000) si [cri] Vineri, 13 (iunie, 2003) [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] ************************ DRAGOSTEA NU INSEAMNA DOI OAMENI CARE SE PRIVESC UNUL PE ALTUL, CI DOI OAMENI CARE PRIVESC IN ACEEASI DIRECTIE ! Antoine de Saint-Exupery
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CHIULEALAAAAAA...la greu!!![:D][:D][:D][:D][:D]nu pot sa ma acomodez deloc.am fost 2 zile,stau...ascult...adorm...visez...ma trezesc...si plec!parca anul trecut era mai usor...sau eram eu mai tanara!sunt obosita si plictisita![bang][batcap]mai bine pe aici ca mai aflu si eu cate ceva.nici la scarbici nu prea ma-ndes cu munca...sufar de oboseala cronica. Anamaria...ma da ce te-ai mai distrat...sa stai un pic linistita sa-ti revii!Mathilda tu scrii mesaje f...lungi ,mi-e greu sa citesc atat de mult.de ce esti mama atat de laconica???!!!Mihagab si tu la fel,sunteti intelese amandoua???Danyalo...eu de cate ori vin in bucuresti ...ma doare capul ,la propriu! este murdar,aglomerat...si tot ce se poate mai negativ. nu-mi place deloc!vin-o mama inapoi ca te primim cu bratele deschise!!! si ...ce ziceati voi de invatat? careeee...invatat mai fetelor ca eu abia ma descurc cu copii,servici...casa...ce-o fi fost in capul meu?!?![pup][flo] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa scriu si eu ceva... desi am tot intrat, dar ce sa scriu? Ma confrunt cu o problema mai veche a mea sunt de peste tot si de nicaieri...Acum nu mai sunt nici din Constanta, nici din Bucuresti, dar parca nici din Pitesti. Dupa atata timp (cca 9 ani) nici magazinele nu le stiu bine.[alcool] Sa va povestesc ca am reusit de m-am si pierdut in prima luna? Ori sunt eu cu capul in nori. Apoi sunteti asa de tinere!!! Elyda, tu parca ai copii mai mari, i-ai dus la palat la ceva? Sau stie cineva ceva de Palatul Copiilor? Uniforma n-am ajuns inca sa-i cumpar. Parca i-as lua o pereche de blugi... ce n-o sa-l primeasca la scoala? Sunt mai revolutionara. Hai ca ma lungesc si ma "trage de urechi" elyda.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

filoftea n-am de ce sa te trag de urechi.copii mei n-au fost la palatul copiilor,dar stiu ca acolo se fac diferite activitati,daca te intereseaza poti merge sa intrebi pe strada trivale.trebuie sa te duci sa-i duci ,sa-i iei si pentru mine ...nu se putea .erau dansuri,limbi straine,radioamatorism, cercuride fizica ,chimie,desen etc. noi ne-am ocupat de innot ,meditatii la engleza...alte chestii.acum...e si mai greu ca baietii mei sunt destul de mari si am intrat serios in meditatii,nu mai au timp de alte activitati.poate la vara in vacanta. dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

elyda [pup] am glumit. Adevarul este ca au un program cam aiurea la Palat si este relativ departe. La mine ar putea sa-l duca bona, dar asta inseamna sa stea dupa el pe acolo. Adi face canto de 3 ani, a luat cateva premii, ultimul, premiul III la Curierul, dar acum cu scoala m-am gandit sa-l duc si la Palat la canto, pentru ca am vazut ca acolo se mai organizeaza si tabere, serbari, cam toate evenimentele cu copii le organizeaza Palatul. Mai ales ca nu a vrut sa mearga la scoala de muzica. Si noi facem engleza (suntem al doilea an) la o firma. Au metode moderne, iar noi suntem super multumiti si Adi a indragit engleza. Pentru innot poti sa-mi recomanzi un profesor?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pentru palat...da trebuie sa stea cineva mereu sa-i duca si sa-i astepte sa termine activitatile,asta este motivul pentru care noi n-am putut sa ne ducem.vara mai este cum mai este ca te mai plimbi dar iarna...e cam greu.profesor de innot serios...nu am sa-ti recomand.cu cel mare am fost la o profesoara Adriana...sa zic ca am fost multumita.e mai blanda cat de cat cu ei,mai atenta fata de altii.cu cel mic...am fost la un barbat care dupa 2-3 zile i-a aruncat in bazinul mare si a prins baiatul meu o frica de apa...de nu-l mai pot face sa mearga la innot si nici nu a invatat sa innoate! pana acum doar Adriana mi s-a parut mai potrivita sa lucreze cu copiii mai mici. dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fiind pe gratis la Palat m-am gandit sa incerc. Daca merge bine, daca nu, nu. Cu inotul chiar nu as vrea sa-l sperii. Noi am mai incercat vara trecuta (5 ani jumatate) si dupa a 5 -a sedinta a spus ca nu mai merge si n-a fost chip. Vara asta am fost prea prinsi cu altele si n-am avut timp. Curios este ca la mare n-are probleme, am fost si la piscina impreuna. Ne spune ca ar vrea la inot, dar ma gandesc ca ar trebui sa-i gasesc un profesor mai intelegator, mai ales ca nu vrem performanta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor slaba activitate. Si totusi la Palat stie cineva pe profesorul de muzica POPA? Am fost sa-l insciru pe Adi si cica trebuie sa renuntam la Scoala Populara de Arta, ca nu merge la doi profesori.[blabla] Ce sa fac? Oare este un profesor mai bun? Se va supara profesoara lui de acum. Tare greu si nu prea am cu cine sa ma sfatuiesc, caci tati sigur va zice cum spun eu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

filofteia, adi merge deja la Sc populara de arta? in cazul asta, eu una nu as schimba scoala/ profesorul. copiii au nevoie de rutina, nu agreeaza schimbarile. _________________________ ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme: [bonjovi] Nascut pe 4 iulie (2000) si [cri] Vineri, 13 (iunie, 2003) [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] ************************ DRAGOSTEA NU INSEAMNA DOI OAMENI CARE SE PRIVESC UNUL PE ALTUL, CI DOI OAMENI CARE PRIVESC IN ACEEASI DIRECTIE ! Antoine de Saint-Exupery
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...