Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Argesence voi unde sunteti /


Recommended Posts

Multumesc Anamaria pentru sfat, baietelul tau cel mare este de o seama cu al meu... ati inceput scoala?

 

Si eu sunt de acord ca nu fac bine schimbarile. Dar de aici, de la Scoala Populara de Arta a mers numai la concursurile la care m-am interesat eu. Asa am si observat ca activitatile pe teme artistice sunt monopolizate de Palatul Copiilor. Oricum maine ma duc sa-l asculte, ca a spus ca vrea intai sa-l asculte. Voi vedea dupa aceea. A spus ca daca este bun face ora special pentru el, ceea ce la Scoala Populara de Arte nici nu s-a pus problema, desi Adi i-a adus Doamnei cam 7 diplome cu premii in doi ani, iar ceilalti nici una, deci ar fi meritat. De aici toate "zbaterile mele".

Cel mai prost este ca noi nici unul nu suntem talentati (doar eu un pic) ca sa ne dam seama care este cu adevarat valoarea lui si nici nu vreau sa-l duc pe la emisiuni, ca stiu ca sunt foarte obositoare. Insa concursurile cu copii sunt alta poveste il invata sa lupte, sa se concentreze, sa-si stapaneasca emotiile, sa-si faca prietenti, sa piarda, sa castige.

Dar chiar nimeni nu-mi poate da o recomandare? Buna sau proasta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[hopsieu]fetelor am nevoie de niste informatii.mi-este cam rau de ceva timp si am fost la medicul ginecolog crezand ca de acolo este,dar acesta m-a trimis la chirurgie la spitalul judetean ca este apendicita.acum ...am incurcat-o .voi stiti daca aici se opereaza laparoscopic sau la ce medic sa ma duc ,cat costa o operatie de genul asta?[help][help][help][help][help][help][help][help] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

elyda Mama sigur stie pe la judetean pe cineva! Dar eu nu ti-as recomanda! Mai bine la Bucuresti intr-un centru universitar de urgenta! Spui si tu ca erai in vizita aici si te-au luat durerile de apendice! Floreasca, Colentina, Municipal... asta-mi vine in minte acum! Sanatate multa! dany
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

filofteia, felicitari pt asa un copil talentat! eu credeam ca de-abia incepti cursurile, a fost o vreme la sc populara de arta si acum vrei sa il muti; dar dupa cum povestesti, adi are talent si e normal sa te zbati sa gasesti solutia cea mai buna pt el. imi pare rau, dar nu te pot ajuta mai mult... da, avem baietii de aceeasi varsta. am inceput scoala, clasa 1 in sistem step-by-step la scoala 16/ Execrcitiu. deocamdata ne acomodam... e un nazdravan si jumatate, cum se uita doamna in alta parte cum incepe sa se joace/ sa vorberasca/ se hahaie cu colegii. dana - apendicita? sigur se opereaza laparascopic. cumnata mea de ex si-a scos bila laparascopic, apendicele e ceva mai simplu de scos. ea s-a operat la sp judetean. nu mai retin numele doctorului, daca vrei ma interesez. eu una cred ca pt asa o operatie simpla nu as face drumul pana la bucuresti. oricum in cateva zile esti inapoi acasa. _________________________ ANAMARIA, mami de 2 baieti ca in filme: [bonjovi] Nascut pe 4 iulie (2000) si [cri] Vineri, 13 (iunie, 2003) [url="http://community.webshots.com/user/miremirion"]poze cu frumosii mei (si nu numai [;)] )[/url] ************************ DRAGOSTEA NU INSEAMNA DOI OAMENI CARE SE PRIVESC UNUL PE ALTUL, CI DOI OAMENI CARE PRIVESC IN ACEEASI DIRECTIE ! Antoine de Saint-Exupery
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mi-e frica...mi-e frica ...(sa dorma singurica).mi-e o frica de mor si stau de 3 zile sa-mi fac curaj .deja trebuie sa plec ca...ma doare cam rau.problema este ca-mi raman copii singuri acasa de dimineata pana seara ca sotul e plecat toata ziua.[hia][flo] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anamaria multumesc [pup]! Pana la urma am fost vineri la Palat, iar profesorul a aranjat ora asa cum am vrut noi. A spus ca-i bun, dar ca depinde de el daca munceste (ceea ce stiam deja). In ce priveste unde mergem... am mers pe mana lui Adi. A spus ca vrea la Palat. Eu am fost chiar surprinsa ca i-a placut profesorul, care l-a luat foarte in serios. Apoi ma gandesc ca daca o vrea sa faca Scoala de Arta, ca sa ia certificat, are tot timpul pana in clasa a XII-a, ca si asa pana atunci nu face altceva decat scoala. Oricum cei de la Palat au rezultate. Si fetele care au evoluat foarte bine la Mamaia anul asta tot la Palat au inceput. Vom vedea daca am facut bine sau nu. Dana, dar daca o faci laparoscopic nu-ti da drumul in aceeasi zi?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ca acum astept rezultatela analizelor sa ma duc cu ele la chirurg sa vad ce zice.problema este ca nu stiu nici la ce chirurg sa ma duc.vreau sa fie si bun ca medic si comunicativ ca eu am "prostul "obicei sa pun 1001 de intrebari si ...nu toti accepta asta.nici daca se opereza laparoscopic la pitesti nu stiu inca ,dar am inteles ca nu prea se merita in cazul operatiei de apendicita.[flo] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor! Imi pare rau sa aud ca Elyda e bolnava. Elyda, ce zici de clinicile astea private? ELIM sau Dr. Irimia....Ma gandesc ca acolo sunt adunati ai mai priceputi medici, te consulta si apoi mergi la ei in spital.....Nu stiu, zic si eu.... Am uitat sa ma prezint. Lavinia sunt si am terminat Liceul Pedagogic in '95. Stau in Trivale (de cand ma stiu). Si am trei copii. Andrei-6 ani jumatate si o pereche de gemeni-Tea si Rares de un anisor si 3 luni. Va pup! Lavinia [url="http://picasaweb.google.com/lavigemeni/August"]pozele mele[/url] Andrei (25.01.2001) Tea si Rares (12.07.2006) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=95471"]franturi din viata[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...