Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum a venit pe lume Ioachim


Recommended Posts

lavi, pai mai trebuia sa-i « multumesc » si dnei X ???!!!;))))))))))) mey mey sa vezi ca d-aia-i parea rau ;)) e drept ca ar fi trebuit sa-i multumesc intr-un fel ;) ca numai cand s-a aflat ca sunt pacienta dansei am fost mutata mintenas dupa nastere intr-o rezerva cu 2 paturi, baie in camera, dush si… televizor (montat undeva suuuuuuuuuus la picioarele patului meu, de aveam impresia permanent ca o sa-mi caza-n cap ca drobu de sare ;)) (a refuzat sotul pentru mine sectia A2, ca l-au intrebat asistentele : unde sa o ducem, in A2 – pentru cine nu stie, sectia ultramodernizata a municipalului ;) – sau in A4 ? eu ii explicasem inainte ce-i cu A2 si cu A4, dar s-a incurcat in cifre si a ales A4 ;))) oricum, a fost excelent, plus ca nu am mai dat nici o spaga pentru camera aia… ;) sabina, si pe mine ma bate gandul de mult sa ne cunoastem… acuma, eu sunt mama-closca si nu prea mai ies, stau cu puiu meu (pana o face armata ;) ma gandeam sa vin la concerul din primavara… primiti cu bebelusi ??!!;)) si, ca sa nu mai uit, special pentru tine, povestea cu urmele de pasi : un om avea harul de la Dumnezeu sa simta prezenta divina intr-un fel aparte : vedea, daca privea in urma sa, in timp ce mergea, doua urme de pasi : ale sale si ale Domnului – semn ca Dumnezeu este cu el permanent si-l ocroteste… pana intr-o zi, cand omul nostru trecu printr-un necaz greu… deznadajduit, privi in urma si… surpriza : iata numai o urma de pasi… asadar, la necaz Dumnezeu l-a parasit ?! -bine, Doamne, spuse omul, tocmai acum, cand am mai mare nevoie de Tine, m-ai lasat singur ? -nu te-am lasat singur, ii raspunse Domnul, doar te-am luat in brate… [flo] fetele, multamim de urari si nu ma mai laudati ca mi se suie la cap;)) [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 83
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Felicitari , Gandacel!Pentru Ioachim, pentru mamica din tine, pentru femeia din tine si...pentru talentul pe care il ai la scris!!!!!!!Sincera sa fiu, ma uitam mereu pe forum la "Mamici de noiembrie-decembrie" ca sa vad daca nu cumva ai aparut!Si in cele din urma ai aparut, plina de farmec ca de obicei! PS:Sa nu zici ca nu ti-a prins bine cursul de pragmatica al lui Vlad Alexandrescu! Clio si bebelusa de 22 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meeei,gandacika,nu po' sa spun decat ca ma bucur nespus ca mi-or tasnit lacrimile serios de la-nceput,astfel incat am putut ceti linijtita in continuare,cu mimica ta pe fata,si anume asta [:D]!...C-am mai stors ceva si la sfarsit,asta-i partea a 2-a![8D] Sa traiesti [flo2] ca ne-ai facut cadou asa clipe superbe si sa te bucuri,alaturi de tati,clipa de clipa de minunatele tale creatii,Ile si Ioachim [bis]! Copilasi dragalasi,sa fiti sanatosi si fericiti la maxim![pup]Faptul ca sunteti pruncii mamicii voastre,ma face sa nu ma-ndoiesc nici o clipa de asta! Pupaceala gramada de la vevrite![:)] Irina,veve & croko[url="http://pg.photos.yahoo.com/lacramic04"][hia][/url] [url="http://community.webshots.com/user/agnesiris"]pozici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gandacelu,felicitari pentru cei doi copii superbi! M-am gindit in timpul in care nu ai fost pe forum la nasterea ta. Frumos tare numele baietelului tau si sa-l ocroteasca Bunul Dumnezeu alaturi de tine, fetita si sot. Poate fi folosita povestirea ta ca o incurajare pentru fricoasele de nastere naturala ,ca mine .[;)] Craciun fericit in patru! Joanna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-ai uns la suflet cu povestirile tale, desi eu nu sunt o fana a nasterilor naturale...Dar tare bine le mai "zici", gandacico! Sa-ti traiasca cele doua comori si...de ce nu, asteptam al treilea gandacel... Laura si bebitele: Bianca (5 ani si 7 luni) si Ramona (2 ani jumate) [url="http://community.webshots.com/user/lauratenea"]poze_cu_fetele_mele[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...