Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cum a venit pe lume Ioachim


Recommended Posts

Cum de-oi fi ratat eu povestea Ioachimului pana astazi...? Au trecut mai bine de 9 luni...ma consolez la gandul ca niciodata nu e prea tarziu sa te felicit, Anca [flo]. E ora 2 si 10, mor de somn, si dand intamplator peste subiect....nu am reusit sa ma opresc din citit. Va doresc tot binele din lume si...sa fiti urmati pe oriunde ati merge in viata de o urma de pasi in plus. [url="http://photobucket.com/albums/b25/scufitarosie1/Festival%20Jazz%202005/?action=view¤t=DSC01397.jpg"]Cupilu' minune mare[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 83
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 2 weeks later...
Sa va traiasca Ioachim, sa va bucurati de el... Extraordinara poveste...[flo][flo][flo] DORIS si[comoara]INES Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! [url="www.ines.go.ro"]Portofoliu INES[/url] [url="http://community.webshots.com/user/ines_andrada"]POZE CU NOI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Sa iti traiasca cei doi mici gandacei, sanatosi si voiosi precum mama lor. [biz] Eu am citit doar acum trei zile si ma tot gandesc la ea, dar mai ales am cautat pe tot forumul continuarea intraspitalicesca. De cand citesc forumul am inteles ca de nascut nastem cu toate si nu prea putem sa facem nimic in legatura cu asta, dar dupa...pretiosul nostru bebe intra pe alte maini si aici am eu emotiile cele mai mari. Cred ca as fi instare sa fug cu bebelica din spital sau sa ma bat cu asistentele daca i se intampla ceva. Oare sa nu ma impacientez chiar asa de tare?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...