Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oltenia (6)


Recommended Posts

O saptamina super oltencelor! Anca - LA MULTI ANI FERICITI! Cornelia - 'cioc-cioc, noroc', inchinam un pahar de zaibar de bun-venit?Ce aduci pe lume?cumva un varsator ca mine?[:D] Ciuf - eteeeee, ce bine ca veniti!Hai sa ne intilnim...cum facem? hai ca ma cheama sefu.... mai vorbim DORIS cu bb la purtator
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cornelia, mi-a placut poza ta cu burtica pictata[cool]! Deci asa va arata si burtica mea la 39 de saptamani! Bine ca stiu ce ma asteapta. N-oi fi chiar balenuta, dar mai am vreo doua luni si ceva pana la nastere, asa ca am destul timp sa ma transform. De unde ai luat patutul pt bebe, ca-mi place tare mult si eu vreau un patut tot ca ala? Ai grija de tine Mihaela si bebe David Andrei (DPN 25.03.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by chatonel
fetelor, am sarbatorit cu motanul si a fost super!!! Noi dopi si o sticla uriasa de sampanie ..... nu va spun rezultatul [:D] [cina2][ispita][pathot] Toulouse, la ville rose [roker]
Vezi? Si tu voiai sa facem chef.. [;)] Mai bine un chef restrans, in 2 [:D] Oana D [gravi] [url="http://community.webshots.com/user/oana0204"][foto]Foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Smmiha, ahahahaha, aia era burta mea la 34 de saptamani iubito!!!!! La 39 nu mai incap in poza!!!!! Patutul l-am luat de la un magazin de aici din Craiova, costa 2,5 mil. si sunt foarte incantata de el. Este pliant, totusi solid si textil, aveam oroare de patuturile de lemn, pentru ca eu din acela am avut si stiu de la tatal meu ca dadeam frecvent cu gurita si capul de marginile de lemn in perioada cand ma chinuiam sa stau singura in picioruse. Sirod, normal ca bem un paharel de zaibar! Trebuie doar sa ne intalnim si sa aveti putina rabdare (maxim 7 zile) sa scap de restrictiile sarcinii! O sa aven atunci si motiv de party! Aveti grija de voi si voi!!! va pupicu'![copil] (39 sapt.)[copil] Cornelia si bebe-strumf http://community.webshots.com/user/corneliaa100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, oltence dragi! Miha, esti o viitoare mamica foarte frumoasa! Ce zici tu balenutza, ca nu esti nici macar cashalot!:) Nu te-ai ingrasat deloc si doar burtica se vede. Cred ca daca te vede cineva de la spate nici nu zice ca esti gravida! Mi-a placut tare mult si fetzishoara puiului in poza de la ecograf. Sa ne mai arati si alte poze cu voi! De vizita din Ro ce sa zic, tare ma tem ca n-o sa am timp de nimic si d'aia nu-mi vine sa ma apuc sa fac planuri inca. Cornelia, mi-a placut tare mult burtica vesela!!! Asa o sa fie si puiul: vesel si ghidush! Nastere usoara iti doresc si un puiutz cuminte si mancacios! Chatonelule, esti o artista! Am vazut pozele si tare bine iti sta dansand asa infocat! Ma bucur ca ai avut o zi (de nastere) frumoasa si ati sarbatorit-o pe masura. Doris, tu mai poti?...si cu servici, si cu copil sprintzar, si cu Capsuna la purtator?[:)] Ciuf, cat stati in Ro? Poate ai zis deja dar n-am vazut eu! Luca va fi la prima lui calatorie, nu? Oana, curaj! Scapi tu si de gretzuri! Fiica-mea Lara a fost cuminte in burtica si nu mi-a provocat greturi deloc. Am avut o vaga senzatie de rau vreo doua zile dar am baut apa cu lamaie si mi-a trecut foarte repede. Sa ne mai zici ce iti spun doctorii si cum evolueaza sarcina. Daniela si papusa [url="http://photos.yahoo.com/neda1972"]LARA[/url] - 7 aprilie 2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Beei Anca ce destrabalau'[:D]...frumos album...!Si profitai de eveniment si le revazui pe toate...la mai mult iti doresc din suflet! Cornelia - las' muma, termini cu restrictiile sarcinii si treci la restrictiile alaptatului...asa ca te invit la un ceai de chimen, nu?[:D]. Miha - tu nu nasti la sf lui martie?Care doua luni si ceva?...adica da, ca e jumatea lui ianuarie...ei, asa calculez eu acum...[:D] Aseara am fost cu Oti la plimbareala si povesteam despre viitor...cum ca la vara o sa iesim cu Capsuna la plimbare si o sa mergem la utza-utza si ea o sa-l dea in leagan si o sa-l certe daca nu se tzine bine si nu sta cuminte si o sa-i spuna sa aiba grija sa nu cada...si taca-taca...am trancanit o gramada de lucruri...asa ca viitorul este foaret clar si precis[:D] Daniela - mai pot...mai cu somn, mai cu bizdici...da trece vremea...cu Alin linga mine e mai usor...si ma bucur ca a trecut perioada grea de varsaturi si nervi(vaaaai ce am stresat lumea cu nervii mei[bang]) si pot sa ma joc cu Oti, sa ma bucur de bucuriile ei...a descoperit Tom &Jerry si are preferinte:'vreau cu ratzusca, vreau cu leu, vreau cu femeia aia...'si ne zapaceste de cap.Dar e un deliciu s-o privesc in timp ce sta protzap in scaunel si nici nu clipeste cu ochii la monitor... Ciuf - iti trimit pm cu nr mele de telefon. hai ca trancanii destul, pe miine DORIS cu bb la purtator
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna oltencutelor, Daniela am vazut pozele cu papusica Lara. E o frumoasa si ce bine dezvoltata e. Eu stiu ca Stefan a stat in fundulet dar nu singur abea pe la 7 luni.[pup] Oana ma bucur ca te simti bine si ca totul merge asa cum iti doresti. Miha [pup] si pentu burtica ta Cornelia bun venit la oltence! Ciuf te asteptam cu drag. Vrem si noi la intilnire nici nu se pune problema sa lipsim. Cind, unde, cum? Doris multa sanatate si putere. Felicitari deci e baietel. [cool]. Va salut si astept intilnirea! Rodica si [copil] Stefan-Daniel [i] [url="http://community.webshots.com/user/stefandaniel10"]poze o-1 an[/url] , [url="http://www.babiesonline.com/babies/s/stefandaniel10"]poze[/url] , [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/rodica_poenaru/album?.dir=addc&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos"] [foto] Craciun [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Anca, foarte artistice pozele! Doris, sa-mi mai trimiti si mie nr tale de telefon, ca am unul de fix, celalat de mobil pe care mi-l trimisesei mai demult ai zis ca nu ar mai fi valabil. Pupici lui Oti, am fost de craciun la niste prieteni care au o fetita cam de 5 ani si m-a intrebat cum a intrat bebe in burtica si mi-am amintit de scumpa ta[:)] Daniela, sunt convinsa ca atunci cand o sa vii aici o sa ai un program super incarcat, dar putem sa speram ca poate poate... Eu m-am ingrasat 9 kg, dar nu prea se vede pt ca eram foarte foarte slaba inainte. Mai toata lumea zice cum ai spus si tu, ca de la spate nu se vede ca-s graviduta. Cornelia, m-ai distrat, oricum mai am o luna pana sa ajung la 34 de saptamani, asa ca nu-mi pierd speranta sa te ajung din urma [il] Poti sa-mi zici de la ce magazin, ca si eu vreau tot patut pliant cu doua nivele, ce mai ca cel din pozele tale. Are si masuta de infasat? La ce spital nasti si cum vrei sa nasti? Ti-e frica? Abia astept sa-mi spui cum a fost. Doamne ajuta sa nasti usor si sa te refaci foarte repede![flo] Ciuf, iti trimit si eu nr mele de tel, ca sa poti suna cand ai tu timp si cand vrei, ca sigur vei fi foarte aglomerata.[pup] Va pup pe toate Mihaela si bebe David Andrei (DPN 25.03.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...