Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Din Elvetia- partea a 4-a


Recommended Posts

Am vazut ca [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31080&whichpage=10"]subiectul 3[/url] e inchis si nu este partea 4 deschisa.... asa ca tot io am deschis altul.... ca tre` sa scriu si n-am unde. [ups] Fetele am ajuns acasa, pe Julia am culcat-o si eu beau un Alca_C ... dar nu mai stau mult si fug la [nani]. pup, pe maine Adela- Sarbatori Fericite [*][pegeam][*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 159
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mi-au inchis usa-n nas si nu ai mai apucat sa-mi raspunzi la intrebare.Adela,eu sunt [indecent]ioasa....nu fixata(?)[:D] I love HIM,[8**]and I like him.[;)] Insanatosire grabnica,Adela.[flo]Nu-ti face griji,trece in 7 zile cu medicamente si intr-o saptamana fara...........cum vrei tu.. _________ Lorelai,filmul era facut pe baza traumelor fizice si ,mai ales psihice,al veteranilor din razboiul din Kuweit.[poc]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi am ajuns acasica, Adelushu'. Faaaina petrecere de tot, iar sarmalele- miam, miam, tzi-au reushit êxtraordinar. Stii ce mi-a spus sotzioru? ca sunt mai bune decat sarmalele facute de bunica! iti imaginezi? asta e cel mai mare compliment care se pot face sarmalelor tale! Io una m-am simtzit tare bine si atzi fost niste gazde de nota 20! Multzumesc inca o data pentru seara frumoasa petrecuta cu voi si va urez in continuare un weekend linistiti si multe bucurii [pup] Paul are nevoie de noi: http://www.ana-design.ch/paul/paul.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julia habar n-am cum se cheama. Ceva cu "poison" una din ele si mai e una [ups]... Cand le prind pe mtv sau la radio o sa-mi notez.[:D] lorelei ma bucur ca v-au placut sarmalutzele ca maaari emotii aveam. Si eu va multumesc ca ati venit. Eu cred ca am racit ca nu ma simt bine. Nasul infundat si ma doare capul.... of of of Asta imi lipseste acum, cand am atata treaba: impachetez ca vineri plecam la romanikaaaa [bonjovi] Julia multumesc de urare. [flo2] pupici, Adela- Sarbatori Fericite [*][pegeam][*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iti place "poison girl"??.[roker]..Mie nu prea,desi sunt fan.Sunt fan,dar nu fanatic![bang]Cealalta e sigur "Join me",e aia care incepe cu acorduri de pian......Sa le fie de bine! Zi-mi si mie,Adela,ai gasit undeva varza murata?Sau cum ai facut sarmalele?[pofta] Mai ,unde`s Gini,Cami,Iren?Mai,mie imi e pe dos sa va chem Lorelai,Iren.....Aveti ceva impotriva ,daca va chem pe nume? O zi buna fetelor![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uf, scrisesem o gramada si am apasat ceva si s-a sters tot!...asa ca scriu miine, ca acu ne pregatim de plecare, mergem la un party- azi mincam mincare indiana [papica] Adelus, multzumim de party, a fost tare fain, iar potolu suuuper bun, zise sotzu care a infulecat pe nerasuflate 15 sarmale [grasa]...Nu v-ati straduit degeaba sa iasa bine, sa stii. Gata, va las, ca am o grama' de treaba, vorbim miine. [pup] Iren dubla mamica [zana] Bogdanelu nazdravanu [copil] si Julia zbintuita[majoreta] [url="http://community.webshots.com/user/iren2004"]Poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adela[pup],multumesc de "indicatia pretioasa",e intresant topicul,excluzand ascocierea facuta intre Marius si un criminal!!......Eu i-am raspuns ,zic eu ,meritat la postarea lui,in rest, totul OK.Ana,[pup]sa nu intelegi gresit literele ingrosate.Voi faceti o munca zilnica si non-profit,va respect,eu asa ceva nu sa fi in stare sa fac........... Am vrut sa intaresc faptul ca un simplu membru ii poate replica unui moderator ,cand nu-i place ceea ce a postat acesta din urma.Pupici la pisici.[:X]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...